Samsung OMNIA LITE B7300

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
zmatus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř úno 20, 2008 10:05

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od zmatus »

Ahoj. ja som s tymto telefonom maximalne spokojny, oneskorenie pri hovoroch nemam skoro ziadne. Mal som presne tento problem ale na HP Ipaq 614. Mna pocuju vsetci dobre a dostatocne hlasno. Dalsi problem s bluetooth mam tiez, fakt je ta hlasitost strasne potichu. Mozno existuje nejaky soft co to poriesi, alebo nejaka uprava v registroch. Inac pohoda.
robotron
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte bře 02, 2010 23:01
Zařízení: Omnia B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od robotron »

trochu jsem patral a nasel jsem pristup do servisniho menu pres tuhle kombinaci * # 0002 * 28346 # , tady se mi podarilo zlepsit hlasitost mikrofonu, ted si naupak protistrana stezuje ze to je az moc hlasite, tak jsem to zkusil jeste trochu zmenit a zda se, ze to je OK, bohuzel jsem neprisel jeste na to jak regulovat jen mic, spolu s mic se mi zmeni i hlasitost sluchatka, v prvnim pripade dokonce tak ze i pri min hlasitosti to byl problem udrzet u ucha, s tim druhyn nastavenim se to zda byt uz v poradku (pokud ma nekdo zajem hodnoty sdelim)
nastavil jsem stejne i audio BT a zda se mi ze se ta hlasitost trochu zvedla, ale presneji to budu vedet az budu v hlucnejsim prostredi
zmatus
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř úno 20, 2008 10:05

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od zmatus »

no do toho menu som sa dostal aj ja ale neprisiel som nato ktory udaj menit. zaujimalo by ma hlavne to na BT. ak mozes daj tu nejaky navod. dik
Kubajs
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 13, 2010 9:20
Zařízení: Samsung B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Kubajs »

Otazka na Robotrona :) mohl bys mi prosim nejak blize popsat hodnoty ktery si tam zmenil?:) po zadani toho kodu,na me vybaflo tolik veci ze sem se zdesil :) dekuji
easyhb
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 14, 2010 11:35
Zařízení: HTC touch HD

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od easyhb »

Dobrý den, měl bych dotaz.
pokoušel jsem se nastavit na tomto telefonu navigaci TomTom ale gps signál to nějak nechytá...ani když jsem to nechal hodinu vyhledávat...mohl by mi někdo poradit jaké tam dát nastavení? zkoušel sem jich hondně dokonce jsme zkoušel i jinou navigaci(igo) která má automatické vyhledávání ale ani ta si se signálem ani neškrtla...
prosím o jakoukoliv radu:-)
marsmejkal
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 19, 2010 21:56
Zařízení: SAMSUNG B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od marsmejkal »

Pro Robotrona.Zdravim, mám stejný problém s hlasitostí mikrofonu. Můžete prosím poradit jaké hodnoty nastavit.
Díky moc.
robotron
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte bře 02, 2010 23:01
Zařízení: Omnia B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od robotron »

aplikoval jsem tento postup, zatim jsem zjistil ze mi vic sumi sluchatko, ale zase mne lidi slysi, BT by to chtelo jeste trochu zesilit, ale nemam ted cas s tim experimentovat
"Hi,
Enter * # 0002 * 28346 # -> open the control menu sounds.
Voice receiver position is responsible for the microphone during a call.
If you press the GAIN will be options that you can change ...
Well, actually, and here ends my wisdom . I have set myself L1VL2 value of 110,
MGNR7 0100, the 0110th MGNL3 It seems to me that it is better if I do not have the time to play, you try trial and error, something you can improve your ... Save only what was in the beginning, as if what you return to the initial settings.
After the changes, do not forget to press apply."
viky
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 20, 2010 11:50
Zařízení: Samsung OMNIA LITE B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od viky »

chtěl jsem se zeptat jak to je s přehráváním filmů? Je nutno tyto filmy nějak převádět. Díky
Parisée
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 28, 2010 16:12
Zařízení: Samsung B7300 Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Parisée »

Telefon si bez problémů poradí s filmy mimojiné ve formátu DivX a Xvid. Takže nejběžnější AVI na něm bez potíží přehraješ. Stačí překopírovat soubor z počítače.
viky
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 20, 2010 11:50
Zařízení: Samsung OMNIA LITE B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od viky »

a ještě jedna věc ohledně videa. Jak je to s přehráváním, jede video plynule bez sekání. Resp. dá se na to v pohodě koukat? Díky
Parisée
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 28, 2010 16:12
Zařízení: Samsung B7300 Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Parisée »

Video je naprosto plynulé. Na zkoušku jsem spustil i AVI filmu Avatar o velikosti nějakých 2 GB. Film se spouštěl skoro 10 vteřin, ale následné přehrávání bylo krásně plynulé. Zkoukl jsem na něm už 5 sérií různých seriálů a nikdy jsem se s problémy nesetkal. Díky pohybovému senzoru jednoduše telefon natočíš na šířku a obraz se roztáhne na celý displej. Úhlopříčka 3" bohatě stačí na pohodlné koukání.
viky
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 20, 2010 11:50
Zařízení: Samsung OMNIA LITE B7300

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od viky »

Díky moc. Tak jsem se pro něj plně rozhodl:)
v_h2o
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 24, 2010 19:37
Zařízení: Sony Ericsson k550i

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od v_h2o »

Zdravím všechny,
rád bych se zeptal, jestli si k němu někdo nepořídil redukci na 3,5 mm jack a neposlouchá hudbu z lepších sluchátek? A pokud se takový člověk najde, tak jak je to s kvalitou výstupu zvuku..? Rád bych slyšel názor někoho se zdravým přístupem (ne, skutečně od sebe na svých relativně slušných sluchátkách nerozeznám MP3 224 kbit/s od 320 kbit/s :grin: )
Parisée
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 28, 2010 16:12
Zařízení: Samsung B7300 Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Parisée »

Sháněl jsem redukci po všech čertech a nikde nic. Pokud mi někdo poradí, kde ji koupit, pak můžu říct svůj názor...
Michal S
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř dub 28, 2010 9:27
Zařízení: Samsung 8910i

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Michal S »

Zdravím všechny Samsungáře!
Samsungy jsou super, mám již několikátý a vždy jsem byl spokojen.
Měl jsem i Omnii Lite-ku, v tak malém phonu neskutečná výbava.
Myslím, že dřív nebo později bude Samsung jednička na trhu!
Mějte se!
Maxwell KKT
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv čer 05, 2008 18:28
Zařízení: MDA Compact II/HTC Charmer

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Maxwell KKT »

Zdravím
právě se rozhoduji o koupi tohoto telefonu. Zajímá mne však jedna věc a tou je displej. Jak se na něm píše, popřípadě trošku rozvést rozdíl mezi landscape a portrait psaním. Dále bych rád slyšel od vlastníků tohoto zařízení, jak jsou spokojeni s výdrží, a zda-li Samsung uvolňuje nové ROM/verze firmwaru. Děkuji za postřehy.
Parisée
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 28, 2010 16:12
Zařízení: Samsung B7300 Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Parisée »

Nejprve k displeji: o psaní na landscepe ti nic moc neřeknu, navykl jsem si pro psaní používat stylus, píšu nastojato. Podle mě je to pohodlnější a trochu rychlejší, ale je to o zvyku. Samozřejmě není problém psát prsty, ale počet překlepů výrazně naroste. Velkou pozornost věnuj kalibraci a vyrovnání displeje. Vím, že je to asi zbytečné říkat, ale i po těchto nastaveních se displej občas potýká s nepřesnostmi v rozích. Přístroj se mi doma aktualizovat nepodařilo. Samsung New PC Studio hlásí, že se nelze připojit k serveru. Software mi aktualizovali v servisu při reklamaci - přístroj zamrzl a nereagoval. Co jsem tak četl v diskuzích, problémy s aktualizací Samsungů má víc lidí.
K výdrži: už jsem se dostal i k hranici pěti dnů, ale také jej není problém úplně vybít za 10 hodin při nepřetržitém přehrávání videa či hudby (odzkoušeno na horách při túře).
Maxwell KKT
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv čer 05, 2008 18:28
Zařízení: MDA Compact II/HTC Charmer

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Maxwell KKT »

Všeho všudy ale převažují pozitiva, než-li negativa? Myslím že za 6490Kč je to rozumě vybavený Windows Phone.
Parisée
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 28, 2010 16:12
Zařízení: Samsung B7300 Omnia Lite

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od Parisée »

Telefon mám už dva měsíce, takže za tu dobu už jsem zjistil co a jak. Telefon má dětské nemoci, ale žádná podle mě není z těch, které tě po delší době začnou iritovat. Jediné, co mě mrzí je to, že se mi doteď nepodařilo sehnat redukci pro sluchátka. Ta přibalená rozhodně nehrají špatně, ale ta moje koupená, jsou přece jen lepší. Když to sesumíruju, tak pozitiva jenoznačně převažují. Cena při koupi: 5690,- + poštovné
IVAN70
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: pon pro 28, 2009 15:55
Zařízení: nokia e71

Samsung OMNIA LITE B7300

Příspěvek od IVAN70 »

Mna by zaujimalo to otacanie displeja pri sms.Ked urobim reset tak to vyskusam a ide to,ale po nejakej dobe to zasa nejde.Prave som urobil hard reset a je to to iste:Najskor to islo a potom uz nie.
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti