omnie se po startu sekne kvuli today polozce - HELP prosim

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
Fugess
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 18, 2009 16:32
Zařízení: SGH-I900

omnie se po startu sekne kvuli today polozce - HELP prosim

Příspěvek od Fugess »

Zdravim,

nainstaloval jsem jeden today (http://www.xemicomobile.com/todaycalendar/)

a po instalaci se omnie sekla - provedl jsem reset a co nevidim po startu nabehne a sekne se - ted uz po kazde - po startu je ovladatelna asi jen na vterinu, nez se spusti ten today ktery omniu zasekne. Kdyz jsem ji nechal zaplou tak usporak standardne bezi, na probuzeni reaguje, ale na plochu vubec nereaguje - vidim jen pozadi bez today, vrchni a spodni listu ktera nereaguje.


Prosim o pomoc, da se nejak omnia spustit, bez zapleho today, nebo nejak omezit abych ji ten today mohl odmaznout ? nebo spustit bez toho aby se programy po spusteni nespustily ?
omnie byla bez jakehokoliv problemu, ale po instalaci tohoto today tohle nastalo.

moc prosiim vedel by nekdo ? :cry:
Fugess
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 18, 2009 16:32
Zařízení: SGH-I900

omnie se po startu sekne kvuli today polozce - HELP prosim

Příspěvek od Fugess »

vyreseno - pomohla nejhorsi varianta - hard reset
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

omnie se po startu sekne kvuli today polozce - HELP prosim

Příspěvek od sh.a.rk »

Odpoved ktora prisla neskoro ,ale bude platit do buducnosti. Dost casta pricina nenabehnutia systemu pri starte su chyby v today pluginoch. Odporucam nainstalovat aplikaciu napr. iLauncher ktory ma spolahlivo fungujuci "SAFE MOD", kde sa da nastavit za akych okolnosti wm nastartuju do safe modu. (po 2 restartoch v pribehu 2minut, alebo vzdy, automaticky safe mod) v tomto mode sa nenatiahne ziadny today plugin
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů