Samsung Memoir ( SGH T929)

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
Chmalka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv kvě 25, 2006 15:04

Samsung Memoir ( SGH T929)

Příspěvek od Chmalka »

Zdravim, mam problemy s nove zakoupenym Smartphone Samsung Memoir (SGH T929). Vlastnim jiz delsi dobu zarizeni typu HTC, takze neco o obsluze a instalovani dalsich programku vim. Tuhle moc peknou novinku jsem zakoupila pro syna a chtela jsem mu do ni nainstalovat par malickosti, ktere by se mohli siknout. No ale tvrde jsem narazila. Prvne, nikde v tomto zazizeni nelze najit jakakoliv informace o tomto produktu. Tim mam na mysli jaky to ma OS a ostatni technicke udaje. Z manualu vim, ze to ma Windows, ale o jakou verzi se jedna uz tam nepisou a v mobilu to taktez neni. Za dalsi, chybi jakakoliv moznost dostat se do oken. postradam program Files, i dalsi slozky. Vlastne jsou zde pouze foldry na image, picture, sound, movies a other. To same je pak na SD karte. Po pripojeni k PC se ve slozce : Tento pocitac, kde jsou videt pripojene HD, Fotaky a podobne nic nezobrazi, takze nelze ani nahlednout, co dana masinka v sobe ma ci nema. Synchronizace funguje pouze prez Samsun PC Studio, kde ovsem nefunguje Wizard. Nicmene i presto jsem se jala synchronizovat a po trihodinovem patrani a zkouseni se mi to konecne podarilo. Kopirovani fotek, obrazku, filmu a hudby je naprosto bez problemu, zrovna tak synchronizace tel.cisel. Nejvetsi problem mi ale nastal s instalaci programku. Soubory Exe, se sice nainstaluji do PC a zahlasi, ze pri pristim pripojeni smartu k PC se automaticky nahraji do zarizeni, ale nic takoveho se nestane. Soubory Cab, do smartu dostanu, ale pri pokusu je otevrit mi to hlasi : unsupported File Type. Mela jsem za to, ze je treba odemknout registry a tudiz jsem se snazila nainstalovat Policy Patch, ale hlasi mi to same jako jakykoliv jiny programek. Vim, ze se tento smart v cesku neprodava, nicmene neni mezi vami nekdo, kdo s timhle zarizenim ma zkusenost, nebo nekdo, kdo mi umi poradil, jak do toho mam nacpat nejaky ten programek? Nebo nenapada vas nekoho co s tim mam delat? Teda krome toho ze bych mo nela vyhodit :grin: . Za kazdou radu budu vdecna.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Samsung Memoir ( SGH T929)

Příspěvek od ziminix »

No, trochu jsem hledal a na několika serverech je opravdu propagovaný, jako že má Windowsy. Ale co jsem četl dál a podle toho co píšeš, tak si myslím, že to WM nemá. Má to pouze tu dotykovou nadstavbu TouchWiz, která je podobná té na Omnii. Kdyby to mělo WM, tak by se to hojně propagovalo a bylo by to zanesené i v databázi na pdadb.net.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Samsung Memoir ( SGH T929)

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Obrázek
Podle dostupných informací se nejedná o Windows Mobile zařízení.
Broadly speaking, the Memoir appears to be a US take on the Samsung M8800 Pixon, although it is clearly cosmetically different. It's clearly not a Windows Mobile device like the Omnia.
Zdroj: server MobileGazette.com
Navíc WM zařízení mívají většinou někde na krytu logo 'Designed for Windows Mobile TM'

Jinak pozor na umístění dotazu. Do sekce 'Náměty, dotazy a připomínky' se píšou náměty ohledně stránek a fóra SmartMania :wink:
Chmalka
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv kvě 25, 2006 15:04

Samsung Memoir ( SGH T929)

Příspěvek od Chmalka »

Aha, takze se tedy nejedna o Smartphone? V tom pripade je to ale napadnutelne, protoze v nabidce u kazdeho prodejce v USA je v zahlavi strucneho popisu funkci vyjmenovane prave to Windows. Vyzkouset se to neda, takze to clovek koupi jako smartak. Docela super, jeste ze mam jako dlouholety uzivatel dost slusnou slevu, protoze vyhodit vic jak 500 dolcu za mobil by me vazne nastvalo. V kazdem pripade dekuji za odpoved a omlouvam se za spatne vybranou sekci. Nejak jsem nevedela kam to mam zaradit.
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů