Blikání LED při zmeškaném hovoru

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
vlasanek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 13, 2008 16:08
Zařízení: samsung omnia

Blikání LED při zmeškaném hovoru

Příspěvek od vlasanek »

V nastavení, zvuky a upozornění je možné nastavit pri zmeškém hovoru "BLIKAT", ale nic nebliká, kde je chyba a kde by měla být případná LED.

Upraven nadpis. ziminix
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Blikání LED při zmeškaném hovoru

Příspěvek od ziminix »

Co vím, tak LEDka je umístěná ve vypínacím tlačítku a svítí taky např. při nabíjení, ale světlo není moc výrazné, tak pro upozornění na hovory nic moc. O žádné další nevím.
Uživatelský avatar
Bublyk
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 14, 2008 22:55
Zařízení: Samsung SGH-i900 Omnia

Blikání LED při zmeškaném hovoru

Příspěvek od Bublyk »

Je to přesně, jak píše ziminix, LEDka bliká červeně ve vypínacím tlačítku (kontrolka svítí červeně při nabíjení mobilu ve vybitém stavu a rozsvítí se zeleně po nabití mobilu). Aktivace zmeškaných událostí: Nastavení/Zvuky a upozornění, karta: Upozornění, Událost: Telefon: Změškaný hovor - zatrhnout "Blikat" a případně zvoit délku od 5ti minut do Bez omezení). Při zmeškaném hovoru mi ovšem tato LEDka bliká jen po dobu, co svítí displej, po zhasnutí displeje blikat přestane a bliká až opět při rozsvícení displeje. To mi připadá dost na nic, hodilo by se, aby to blikalo pořád, zejména když je mobil za opaskem - stačil by letmý pohled a bylo by vidět blikající LEDku. Když má člověk mobil na stole a vypnuté zvuky, LEDka směřuje mimo zorný úhel a není pro změnu vidět (mobil by musel ležet otočený horizontálně o 180 stupňů..) Stejně tak jsem nepochopil funkci "Vibrace" - na Motorole při aktivování této funkce docházelo po cca 10-ti minutách k jedné vibraci (nebo ke zvukovému upozornění) na opakované upozornění zmeškaného hovoru nebo nové sms. U Omnie po zatržení "Vibrace" zavibruje pouze jednou po zavěšení protistrany, tedy v momentě, kdy dojde ke "zmeškanému hovoru". To je sice možná užitečné při vypnutém zvonění, ale bylo by to dokonalejší, kdyby se dalo nastavit opakovaní upozornění "Vibrace" stejně jako u funkce "Blikat"..
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů