vyplý displej, ale omnia běží

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
diesel89
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte zář 30, 2008 18:22

vyplý displej, ale omnia běží

Příspěvek od diesel89 »

čau, chtěl bych se zeptat jestli se Vám taky stává že když Vám zhasne displej tak že ho nedokážete už rozsvítit? Nevím proč se mi to stává ale většinou se to deje ráno a nebo když jsem připojenej přes wifi. Displej mi zhasne kvůli uspoře energie ale pak ho nemůžu znova rozsvíti, pomůže až soft reset a někdy je problém najít stylus nebo neco tenkého a taky to zdržuje. Už se mi i s tím podařilo si zavolat a poslat sms. Foun normálne funguje a reaguje jen ten displej ne. Prosím poradil by mi někdo s tímhe? Předem děkuji za odpovědi...
Uživatelský avatar
Pavel Jareš
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát říj 10, 2008 21:30

vyplý displej, ale omnia běží

Příspěvek od Pavel Jareš »

Taky mě to dělalo, dokonce když se připojím pčes pocket controller, tak na PC vidím plně funkční Omnii, ale displej je mrtvý, na PC se dá vše ovládat.
Nyní jsem nastavil: v NAPÁJENÍ "probíhá volání" jsem odškrtnul "po spojení hovoru vypnout LCD displej a v další TV VÝSTUP jsem též odškrtnul vypnout displej, když je .... no a zatím to dává pokoj, zatím jsem nezkoušel, zda musí být obé odškrtnuto, osobně si myslím, že by asi stačilo "první" odškrtnutí, ale nechci tahat hada za ocas. :-) Hroch
jakarte
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř lis 05, 2008 18:36

vyplý displej, ale omnia běží

Příspěvek od jakarte »

Bohuzel,
asi to nebude zcela ono.Situace se nezmenila.
Po pripojeni Omnie na nabijecku a plnem nabiti opet cerny display.
diesel89
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte zář 30, 2008 18:22

vyplý displej, ale omnia běží

Příspěvek od diesel89 »

tohleto mě fakt štve.. myslíte že by se to dalo reklamovat??? a navíc jsem měl včera stužkovák a poškrábal jsem si folii a zadní kryt.. nevíte kde bych ho mohl sehnat??
Kankys
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob led 03, 2009 13:10
Zařízení: BlackBerry Z10

vyplý displej, ale omnia běží

Příspěvek od Kankys »

no ja zmačknu to tlačítko na vypnutí a zas se rozsvítí.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

vyplý displej, ale omnia běží

Příspěvek od wizaard »

Není v telefonu nainstalovaná nějaká aplikace blokující displej? Pokud ne, zkusil bych hard reset a pak eventuelně reklamaci.
zoto
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 22, 2009 15:43
Zařízení: Samsung Omnia

vyplý displej, ale omnia běží

Příspěvek od zoto »

V Opere treba nastavit: Nastaveni/pokrocile/cache - zmeniť na 8500 až 10000 + v telefone v Hlavne menu/Nastaveni/zalozka System/Napajeni/zalozka Wi-Fi - MA byt zaskrtnute"Zapnout rezim uspory energie pro Wi-Fi...malo by to fungovat (pravdepod. staci zmenit tie nastavenia len v Opere). Ja som mal ten istý problem ako ty, ale mne sa nevedeli ani dovolat ....
Hanusch
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon srp 11, 2008 20:24
Zařízení: MDA Vario , Samsung OMNIA

vyplý displej, ale omnia běží

Příspěvek od Hanusch »

Už jsem něco takového někde četl a pokud Ti nepomohli ani zde již zveřejněné rady v nastaveních bude to možná problém který je právě s jistou verzí ROM,rozhodně REKLAMUJ !!!
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

vyplý displej, ale omnia běží

Příspěvek od matoman »

mne to robil wktask ktory pri zmene rozlisenia menil nejake hlupe hodnoty v registroch... dalo sa to tam nastavit a bolo v poho. Podobne to moze robit nejaky iny soft, ktory ma v sebe nastavovanie jasu(vacsinou ale fungujuce iba na htc) skus pohladat ked tak odinstalovat. Podla mna by to malo byt uz v poho.
Kankys
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob led 03, 2009 13:10
Zařízení: BlackBerry Z10

vyplý displej, ale omnia běží

Příspěvek od Kankys »

Já bych vše zálohoval uděl HR a pokud to bude dělat dál reklamace pokud ne najít program co to dělá.
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 55 hostů