Vadné body

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Vadné body

Příspěvek od ziminix »

Zdravím,
před 14dny dny jsem u SunnySoftu zakoupil Omnii. Byl jsem z ní nadšen a velmi s ní spokojen, než jsem po 2dnech používání objevil dva vadné body, jeden výraznější, druhý méně. Omnii jsem zaslal zpátky do SunnySoftu, kde mi ji ochotně vyměnili za nový kus. Dnes mi tedy přišla nová, a po zapnutí jsem očekával čistý displej, bohužel nyní je displej doslova posetý vadnými body(méně výraznými). A chtěl bych se zeptat na váš názor, mám ji poslat opět zpátky? S největší pravděpodobností mají skladem jednu sérii, takže bych si asi nepolepšil. Mám požádat o přiměřenou slevu z ceny zboží? Nikdy už by se však tato věc nedala reklamovat. Mám si Omni nechat tak jak je, a užírat se tím, že jsem vyhodil velký prachy a každej start mě štvou svítící body? Díky za vaše názory.

Fotografie:
http://uloz.to/946529/IMG_0031.JPG
http://uloz.to/946530/IMG_0039.JPG
http://uloz.to/946528/IMG_0038.JPG

Ta první je trochu mázlá, ale je to tam celkem dobře vidět. Ten bílý čtvereček je tam kvůli zaostření, v jeho místech vadné body nejsou.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

Muzes vyfotit?
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

Příspěvek od Jiří Hanč »

no urcite bys mel mit pri urcitym poctu vadnejch pixelu moznost reklamace(aspon u PSP to tak je), na reklamaci musis mit urcity % dead nebo stuck pixelu, ale kolik ti nereknu...
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od ziminix »

Když jsem to reklamoval poprvé, tak jsem psal na SS předtím dotaz s tím, že mám jeden vadný bod a řekli mi, že pokud je to do 14dnů od koupě, že by mohli vyměnit za nový kus, což udělali. Tady je těch bodu víc...během odpoledne se pokusím dodat fotku.
Farley
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 15, 2008 22:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Farley »

Tjn, Omnia němi má problémy. Já jí poslal do Britexu, kde mi display objevili. A po zapnuti koukam, zase stuck pixel.

Ale protoze mobil potřebuju a ty co tam mam ted nejsou tak vyrazne, tak na to pecu.
Sir Andrew
smartstar
smartstar
Příspěvky: 915
Registrován: pon čer 27, 2005 9:11
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Praha (+ Uherský Brod)

Příspěvek od Sir Andrew »

Mozna je to tim, ze Omni ma klasicky LCD display a ne pro mobily/PDA typický TFT.

Celkem bych se bál, že se vada na dalším kousku objeví po více než 14-ti dnech a pak těžko říct, jak by postupovali.

Osobně mám na notebooku taky vadný pixel (svítí pořád světle zeleně), ale při jemném poměru rozlišení:plocha (WXGA:12,1") a při jeho poloze nahoře jak je u okna v XP například modrý pruh pro nadpis není vůbec vidět.

Omnia má celkem hrubý rastr + díváš se na ni z blízka + bodů je moc -> radší si nech vrátit peníze a kup jinde (z jiného skladu).
Farley
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: pon zář 15, 2008 22:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Farley »

To mas fuk, me ho menili za fungl novej display a taky tam jsou. Holt vlastnost, no. Aspon ze ted uz tolik netrci. Bez blizsiho zkoumani, ci na dennim svetle je vubec nevidim. :-)

Ale mas recht, presne takovyhle bily stucky jsem videl u T610 naposled. Zajimave. :)
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od ziminix »

Ja ji vcera teda poslal taky to Britexu, ale kdyz za to davam tezky prachy, tak bych ocekaval, ze to bude 100% kvalita...
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

Příspěvek od pavliicek »

Sir Andrew: Co myslis tim klasickym LCD displejem. Chces snad rict, ze Omnia ma (C)STN displej?
Myslim, ze Omnia ma normalni TFTcko jako drtiva vetsina jinejch novejch telefonu/PDAcek.
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů