Galerie S4 mini

Diskuze o telefonech řady Samsung Omnia (Omnia II, Omnia Pro...)
Odpovědět
adela26
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte říj 20, 2015 17:02
Zařízení: galaxy s4

Galerie S4 mini

Příspěvek od adela26 »

Ahoj vsichni mam dotaz pac uz nevim kde se mam optat tak snad se tu najde nekdo kdo mi poradi ... mam v telefonu v galarii 7 slozek fotek a uz nejakou dobu mi nejde jedna slozka jakmile do ni vlezu ukaze se asi 5 fotek a pak uz jen sedive ramecky a telefon se cely sekne vubec nereaguje ... chvili trva nez ho zase rozchodim... zkousely jsme sme to stahnout do pocitace jak po jedne fotce tak celou slozku a vubec to nereaguje nestahne se nic a telefon se opet sekne , restartovani telefonu , vyndani sd karty vse jsme zkusily nic nereaguje porad to sami ... ve slozce jsou 4 videa cca celkem 4 min a jinak jen fotky neni tam nic co by branilo tu slozku nacist ... slozku bych smazala to by bylo nejlepsi reseni , ale jsou tam fotky ktere bych nerada smazala ...ostatni slozky naproste fungujou bez problemu jen tato jedna ... prilozim foto snad se tu najde nekdo kdo mi poradi ... predem moc dekuju za kazdou radu adela ps : ta slozka je nadepsana uamera ( 170 )
Přílohy
2015-10-20 17.49.52.jpg
(393.35 KiB) Staženo 5 x
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

samsung s4 mini

Příspěvek od koumes »

Stahni si Quickpic a pak dej vedet.Jinak mas tam pametovku?Jestli jo,jakou velikost a tridu i znacku.
Jinak mas google ucet ne?Tak app fotky umi zalohovat vse na drive.
adela26
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte říj 20, 2015 17:02
Zařízení: galaxy s4

Galerie S4 mini

Příspěvek od adela26 »

ahoj dekuju za radu aplikaci jsem si stahla zobrazilo se mi vsech 7 slozek ale jen 6 jde v pohode otevrit i videa jdou prehrat ale ta 7 ta ktera nejde sem ji otevrela a nacetlo se tech 5-6 fotek a konec zbytek černo telefon se uplne sekl :-( zkousela jsem to pak znova kdyz sem telefon zprovoznila a opet to sami zase se to seklo ...
Odpovědět

Zpět na „Samsung (Omnia)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů