Jak programovat ?

Programujete? Vytváříte aplikace pro Windows Mobile? Potřebujete poradit? Zkuste to zde.
Odpovědět
Grommi1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 01, 2011 10:35
Zařízení: iPhone 4 32GB, HTC Touch HD

Jak programovat ?

Příspěvek od Grommi1 »

Dobrý den, jsem student 4. ročníku Střední průmyslové školy. Dělám maturitní práci na téma chytré telefony a tablety v tom se vyznám. Bohužel musíme mít i praktickou část a mě nenapadlo nic jiného než zkusit naprogramovat úplně jednoduchou aplikaci pro WM 6.x. Bohužel s programováním nemám moc velké zkušenosti a už vůbec né s windows mobile. Jediné co umím je jazyk Pascal a naprogramovat jednoduché programy do PC. Na práci mám více než půl roku za tu dobu bych mohl s přehledem nějakou aplikaci stihnout. Jen musím do 5.9.2011 vědět zda-li se do toho mám poštět. Nevím ale absolutně nic a tak bych chtěl nějaké rady jak začít. Jestli mi bude stačit Pascal. Jak aplikaci dát nějaký jednoduchý vzhled a přeložit jí do .CAB. Uvítám každou radu, každý odkaz, prostě cokoliv. Děkuji moc. přiložím i email : Grommi1(at)gmail(dot)com
bigben
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 11, 2011 9:10
Zařízení: Samsung Omnia7

Jak programovat ?

Příspěvek od bigben »

Tady je návod s odkazy:
http://windowsteamblog.com/windows_phon ... -msdn.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Grommi1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv zář 01, 2011 10:35
Zařízení: iPhone 4 32GB, HTC Touch HD

Jak programovat ?

Příspěvek od Grommi1 »

pokud se nemýlím zde je návod pouze na tvorbu apps pro Windows Phone 7 jelikož podpora pro windows mobile už skončila
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jak programovat ?

Příspěvek od matoman »

a co na to povedal google? https://encrypted.google.com/search?q=w ... =firefox-a" onclick="window.open(this.href);return false;

inac pise sa v C# pod .net compact framework s pascalom velmi nepochodis, mozno by to este slo i vo visual basicu...
Odpovědět

Zpět na „Programování“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů