Programovanie v CSharp - zaciatky

Programujete? Vytváříte aplikace pro Windows Mobile? Potřebujete poradit? Zkuste to zde.
Odpovědět
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Programovanie v CSharp - zaciatky

Příspěvek od HTCKlorec »

Zdravim vsetkych,

Rad by som zacal programovat pre Windows Mobile v C Sharp. Problem je ze neviem ako na to. Na internete som si pozhanal vsetko co potrebujem, prostredie, .NET, kompilator, emulatory, atd. ... Je tu vsak zasadny problem. Akosi neviem programovat v C-cku :-D Je mi jasne ze z neba nikto mudry nespadol, a aj vy ste sa to museli niekde naucit. Co mi mozete odporucit (knihu, webstranku...). Nasiel som nejaku knihu ale ta bola neskutocne pokrocila. Potreboval by som nieco ako Csharp pre zaciatocnikov a programovanie pre PPC, a hlavne aby nestala 2.500.

Velka vdaka.

P.S.: Moje skusenosti s programovanim: HTML,CSS,JavaScript,PHP.
0xenon
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 15, 2009 16:45
Zařízení: HTC Diamond Touch

Programovanie v CSharp - zaciatky

Příspěvek od 0xenon »

mno literatury pro C# je mraky, jak v tistene tak elektronicke podobe. pokud umis PHP a vis o co jde, stejne tak se naucis C#, hodne pomuze msdn.com a google ;)
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Programovanie v CSharp - zaciatky

Příspěvek od HTCKlorec »

Ja viem, lenze tazko sa hlada nieco pre zaciatocnika, take nieco hodne blbuvzdorne potrebujem. :-D
0xenon
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 15, 2009 16:45
Zařízení: HTC Diamond Touch

Programovanie v CSharp - zaciatky

Příspěvek od 0xenon »

jak rikam, i pro zacatecniky je toho mraky, pokud si nenajdes ani neco jako 'Hello C#', tak se na to vykasli ;)
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Programovanie v CSharp - zaciatky

Příspěvek od HTCKlorec »

A tak taky dobry uz som, nieco som sa stihol naucit. Inak to take tazke nieje, ja hladam nieco kde su aj graficke priklady, a pritom to nieje pre profikov, ako ta 2000 stranova kniha "Programuje profesionalne v C#" ci ako sa to vola. Ale inak ma nenapadlo, pozrem sa na books.google.com.
Odpovědět

Zpět na „Programování“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů