vypinaci/zapinaci kolotoc na VOXu

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Elentari
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 15, 2008 16:41
Kontaktovat uživatele:

vypinaci/zapinaci kolotoc na VOXu

Příspěvek od Elentari »

Ahoj
nevíte co s tím, když mi vox po vybití baterky uplně "umřel". Ted když se nabíjí ho chcu zapnout, ale místo aby se zapnul až do vložení hesla, tak se pořád jen vypíná a zapíná sám od sebe.
- zapnu ho na tlačítku nahoře
- objeví se bílá HTC obrazovka
- naskočí Windows mobile
- naskočí welcome od operatora a pak to zhasne a začne to nabíhat celé znova...a takový kolotoč pořád a pořád dokola..nepomůže ani vypínací/zapínací tlačítko. musím vytáhnout na chvilečku baterku aby to přestalo :-(
díky
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Hele, přesně tohle mi to taky dělalo... Vůbec netuším proč, ale vždycky mi pomohlo vyndat SIMku a zase jí vrátit... (případně spustit telefon bez ní)
Teď to nevím jistě, ale myslim, že od tý doby, co jsem nahrál novější ROM to už ani neudělalo.
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor »

hojky také mi to párkrát udělal ale po tom co jsem zněj aj já vyndal baterku a simku a zase vložil tak už se to neopakovalo,delší dobu je úplně bez problémů
Elentari
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 15, 2008 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elentari »

díky za odpovědi...

Zkoušela jsem vyndat baterku, i SIMku i SD kartu. a nic nepomohlo, ani škaredě se na něj koukat a nadávat mu.

Nakonec pomohl přítel, který má stejný voxík. Jediným řešením jak zastavit kolotoč byl master reset. Pravdou je, že teď čistý jak slovo boží :lol:
SULiik
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv zář 06, 2007 21:09
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SULiik »

Taky mi to VOX dělá. Když ho chci restartovat, musím vyndat kartu, počkat až naběhne a pak ji zastrčit zpátky. Asi to bude nějaká chyba nějaký instalace nebo já nevim. S VOX jsem čím dál tím míň spokojenej...
Wotikotas
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 04, 2010 21:30
Zařízení: HTC S710 Vox

vypinaci/zapinaci kolotoc na VOXu

Příspěvek od Wotikotas »

Ahoj, mám podobný problém, telefon se pořád restartuje atd. pomůže jen kompletní rozebrání a složení, ale když to milosrdně po 5-10minutách naběhne, dovolí mě zadat PIN tak jde extrémně pomalu a téměř nic nelze. Ještě to píše úplně nahoře v liště "chyba oznámení". Neporadil by někdo? nechci přijít o data, hlavně ne kontakty a SMS. Děkuji,
RAMka má něco okolo 7mb volných, což se mi zdá velice málo, obvykle po restartu mívala 24mb.
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů