Zhasínání displeje

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Uživatelský avatar
MS70
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 14, 2007 20:32
Zařízení: BB Bold 9700
Kontaktovat uživatele:

Zhasínání displeje

Příspěvek od MS70 »

Mám prosbu. Nainstaloval jsem na Voxe TT navigator 6 s FakeCursorem a po 2 dnech mi začal zhasínat displej asi po 2 vteřinách. I když mám v nastavení podsvícení displeje hodnoty mnohem vyšší. V důsledku mi navigace vlastně nefunguje, protože jen co se chytí GPS modul, zhasne displej. Stiskem některého tlačítka ho sice aktivuju, ale hned se přepne do homescreen. Toto přetrvává i po ukončení TT. Dá se s tím něco dělat? Díky za každou odpověď.
br4dek
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob pro 22, 2007 20:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od br4dek »

Mám stejný problém, ale nemám navigaci (VOX), mě se to naopak stalo při surfování na internetu po wi-fi. Display se po 5s zhasne uplně a wi-fi se odpojí, takže je to asi ten samý problém..

poraďte prosím
Uživatelský avatar
MS70
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 14, 2007 20:32
Zařízení: BB Bold 9700
Kontaktovat uživatele:

Pokus o řešení - zčásti úspěšný

Příspěvek od MS70 »

Já jsem se pokusil studovat diskuze na fóru o Voxu a z příspěvků jsem pochopil, že by problém mohl jít opravit úpravou registrů. Zkusil jsem tedy registry upravit pomocí prográmku "HTC RegeditSTG" ze sekce Download a po úpravě registru (viz fórum o Voxu téma "Display nejde zhasnout" první příspěvek od Miškolce) se problém částečně vyřešil. Dva dny to funguje a pak se vrátí hodnota v registrech na 7 sekund. Znovu ji tedy přepíšu.

Tak přeji hodně úspěchů.
Nerv_one
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob lis 24, 2007 16:10
Zařízení: THL 5000

Příspěvek od Nerv_one »

Mel jsem stejny problem a pomohl tenhle navod: http://www.sybol.eu/WWW_Qtek/Registry_f ... iceni.html
Chce to ale trpelivost a jednotlive casy poladit k obrazu svemu.
Uživatelský avatar
MS70
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 14, 2007 20:32
Zařízení: BB Bold 9700
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MS70 »

Jo stejne jsem k tomu dosel i ja. Akorat pak u polozky "Display" pri volbe "Modify binary data" se mi ukaze na displeji u pozice "Value data" okenko se 4 dvojcemi pismen F (FF FF FF FF). Nevim, jak to tam nastavit. Snazil jsem se u prvni dat hodnotu 60 (60 00 00 00) a za dva dny se to vrati zpet na 7 (07 00 00 00). Ted tam mam zase same F a zatim podsviceni jede spravne. Uvidime co dal.

Mozna to souvisi taky s aplikaci Automatic keylock v 3.16, jak tu nekteri pisete. Ale pred instalaci TT6 to s ni chodilo normalne. Nevim. Mozna se TT6 a Auto keylock nesnesou.

Poradte mi jak to tam spravne nastavit a pokud vite co jednotlive dvojce F znamenaji.

Omlouvam se mozna za hloupe dotazy, ale nikdy predtim jsem registry neupravoval a nechtel bych si neco na Voxu pohnojit. Ridim se tim, ze se radeji 3x zeptat nez neco blbe udelat.

Diky vsem za odpovedi.
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor »

Zdravim,tak aj mě se to stalo,dnes jsem nechal uplně vybít telefon a po připojení na nabíječku se mi začal také zhasínat cca 2vteřiny a je úplně jedno co sním dělám,už jsem si zvykl že se zhasne jen když jej zamknu a ted toto. Pls.poradte co stím ale v registrech se hrabat neci to raději budu zlej na O2 dík a pevné nervy s Voxem
Uživatelský avatar
MS70
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 14, 2007 20:32
Zařízení: BB Bold 9700
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MS70 »

Tak mě se to povedlo vyřešit přes úpravu registrů. Místo těch hodnot FF FF FF FF jsem napsal 60 00 00 00 a fungovalo to. Ale bylo to kvůli TT a Auto Key Lock. Až jsem Auto Key Lock odinstaloval, tak už jsem problém se zhasínáním displeje neměl vrátil jsem se zpět v registrech na hodnotu FF FF FF FF.
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Libor »

Zdravim,
tak už vážně nevim skusil jsem ten regedit ale to nic neřeší at tam nastavim co ci tak se stejně zhasne takže se nikam nedovolám a prostě nic.
Prosím můžete sem někto hodit návod nebo link
na přesné nastavení-v power display nastavim místo té 7 třebas 100 a v backlight battery timeout také sto
potvrdím a zhasne se no nesvítí naplno. nic jsem neinstaloval,zamknu odemknu a zase mohu nastavovat! to dost otravné
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů