Odzkoušené programy pro Voxe \ Wingse

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
klenovcok
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát led 04, 2008 14:38

Příspěvek od klenovcok »

Přidám ještě porgram, který sice funguje na PC,ale je excelentně rychlý na úpravu registrů pro Wingse online přes ActiveSync - je to CERegeditor 0.4.3, fakt doporučuji, lepší než ďubkat do klávesnice a bát se každého chybného kroku.
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Slovnik

Příspěvek od jivo »

Po velkem testovani slovniku jsem skoncil na bezplatnem, dnes jiz hodne multijazykovem ale bohuzel Javovem slovniku KODI. Full verze jsem nerozbehl, ale ty kolem 1MB funguji. Mam cz-an-cz a cz-fr-cz.

Jinak trosku nefunguej ovladani, ale prepinani smeru pouzivam Joistick. Pro mazani na Mteoru s verzi 0.4 joystick zpet, na Wingsu 0.6 maze hvezdicka.

Hodne stesti.
Uživatelský avatar
Spiderr
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob úno 09, 2008 11:34

Příspěvek od Spiderr »

A já jsem při testování poslední verze alreaderu skončil u tvrdého restartu. První, co bylo divné, že tam nebyl na výběr jazyk, jenom to bylo rusky a pak se mi zablokovalo zhasínání displeje. Nakonec jsem si přeflashoval ROMku na novou a dal tam neinstalční ENG verzi. BTW: Nevíte někdo, jak narvat zástupce do startu, od programu, který je na kartě, ale není nainstalován?
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Vytvoříš od něj zástupce do složky /Windows/Start Menu (třeba přes total commander nebo resco explorer)
Uživatelský avatar
Spiderr
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob úno 09, 2008 11:34

Příspěvek od Spiderr »

Díky.
d.lord
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte úno 05, 2008 20:55

Příspěvek od d.lord »

ahoj. Nevim jestli tenhle prispevek patri do teto sekce, ale stejne ho napisu. Pouzivam Smart toolkit a libi se mi tam hodne ten spravce uloh, jenze jako obvykle mam problem - spustim smart toolkit a behem dne se mi treba 2x -3x telefon sekne a nezbyva nic jinyho nez restart:(. Tak bych se chtel zeptat po nejakym jinym task manageru pro Voxika. Diky moc
GhostFace
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát pro 07, 2007 17:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GhostFace »

presne tak, smart toolkit je vyborny programek, ale seka se potom telefon. Right menu by ho zastoupit nemohl? ja ted nemam cas to moc vyzkouset, nevim moc co to dela, tak jestli s tim nekdo mate zkusenosti...
Nerv_one
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob lis 24, 2007 16:10
Zařízení: THL 5000

Příspěvek od Nerv_one »

d.lord: Neinstaluj posledni verzi SmartToolkit (tusim ze je to CORE1), ale verzi RC08C. Mel jsem stejne problemy, ktere popisujes. Uz mesic jedu na verzi RC08C a je to OK (resp. sekne se 1-2x za tyden).
Uživatelský avatar
alkhazali
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned úno 24, 2008 14:16
Zařízení: HTC DHD
Bydliště: Praha

Příspěvek od alkhazali »

Presne tak Smart Toolkit RC08 jede bezvadne. Tento programek je naprosto senzacni, akorat porad nechapu jak spustit ten Clipboard.

Jinak ja mam hlavne problem, ze nemuzu rozchodit ActiveSync. Porad mi to haze "critical communinication services have failed to start" takze se zalohovanim kontaktu nebude asi nic :(

Novy AlReader v2.5.080221 neni zatim prelozen do anglictiny, takze pro me horor.

WM5torage mi tvrdi, ze ma karta neni naformatovana a kdyz dam naformatovat, tak mi tvrdi, ze to nejde.

Jinak vsem doporucuju vyzkouset hru Invasion. Staci se zaregistrovat do owners circle pro vlastniky windows mobile nebo tusim jenom do MSN Live.


Pak jsem jeste zkousel beta verzi SBSH clock. Celkem vtipna vecicka. Hodil jsem si to do Gadgets v Smart Toolkit.
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Na invasion jsem koukal, ale neinstaloval... (to je stejně jen demo a za plnou se platí, že?)
Jinak se schránkou nemam problémy, podržim červený tlačítko, nahoře vedle signálu proběhne takový tečkovaný kolečko a pak se mi ukáže lišta s volbama...
d.lord
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte úno 05, 2008 20:55

Příspěvek od d.lord »

muzete mi nekdo upnout Smart Toolkit RC08. na netu jsem nasel jenomrc09:(
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Uživatelský avatar
alkhazali
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned úno 24, 2008 14:16
Zařízení: HTC DHD
Bydliště: Praha

Příspěvek od alkhazali »

jenda.69 píše:Na invasion jsem koukal, ale neinstaloval... (to je stejně jen demo a za plnou se platí, že?)
Jinak se schránkou nemam problémy, podržim červený tlačítko, nahoře vedle signálu proběhne takový tečkovaný kolečko a pak se mi ukáže lišta s volbama...
Za plnou se plati ale uz to demo stoji vazne za to. Vedle tech ostatnich blbin, co jsem zatim videl, to vypada naprosto uzasne.

Cerveny tlacitko je u Wingse nastaveny na zamknuti klavesnice, takze v tom bude asi ten problem.

Kdyby nekdo tusil co je za problem s tim WM5torage a ActiveSync, taxem jedno ucho.
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

alkhazali: to červený tlačítko je u Voxíka taky, jenže na hlavní obrázovce to nejde (a bylo by to k ničemu, když tam neni textový pole, ze kterýho by se dalo kopírovat. Zkus napsat třeba v SMS ahoj a podrž červený tlačítko tak, aby nahoře proběhly ty tečky, pak se Ti ukážou volby kopírování...
Jinak to tlačítko si samozřejmě můžete změnit v nastavení SmartToolkitu-Klávesové zkratky ;-)
Uživatelský avatar
alkhazali
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned úno 24, 2008 14:16
Zařízení: HTC DHD
Bydliště: Praha

Příspěvek od alkhazali »

I v SMS i ve wordu, vsude, kde sem to zkousel, mi to zamkne telefon. Leda, ze by se to dalo nekde zmenit. Co se tyka zmeny na jine tlacitko, tak u RC08 jsem to nezkousel, ale u RC09, to proste zrusilo to tlacitko, takze neslo napsat treba cislo 9 kam sem nastavil kalkulator. Porad to cekalo na dobu, kdy to budu drzet tak dlouho aby to otevrelo ten program. Proto to podle me taky porad zamrzalo.

EDIT: OK, tak to byl ten problem RC09. V RC08 funguji klavesove zkratky bez problemu, cili problem vyresen.
maximvs
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř črc 02, 2008 9:50

Re: Odzkoušené programy pro Voxe \ Wingse

Příspěvek od maximvs »

ridle píše: DOOM - i když s troškou potíží ale za chvíli ze rozjede a funguje
http://data.idnes.cz/soubory/programy/A ... OOMSPV.ZIP
Smartgear (emulator Gameboy)+pokemon hry
Šlape vám ten Doom se zvukem? U mně všechno ok, jen žádnej zvuk...ani střelba, apod. ani hudba.
Uživatelský avatar
Sigi-ACS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob led 05, 2008 16:04
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sigi-ACS »

program na to aby se vam graficky zobrazovaly smajliky v smskach
SmileySMS - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=328363
http://rapidshare.com/files/13115014...eySMS_1.66.cab
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

SmartToolkit RC08

Příspěvek od locomachine »

SmartToolkit RC08 je na Voxu stabilnější než RC09, ale i přesto se občas kousne. Jako taskmanagera jsem do teď používal xBar 3 , ale tloukl se mi s Vito copypaste. Tak jsem si pomocí AEButton-u na Home tlačítko na dvouklik namapoval CeleTask 2.2 a střed joysticku mám volnej pro Vito copypaste a absolutní spokojenost.
Uživatelský avatar
Sigi-ACS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob led 05, 2008 16:04
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sigi-ACS »

drive se mi Smarttoolkit rc8 na Voxu obcas kousnul, po tom co sem si Vox rozesral tak, ze sem byl nucen udelat hard reset, po nainstalovani Smarttoolkitu se mi zakousnuti jeste nekonalo, je to cca 3 tydny.
klenovcok
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát led 04, 2008 14:38

Příspěvek od klenovcok »

Jako task managera používám Elecont manager a je po problémech, doporučuji, za půl roku ani jedno vytuhnutí, už jsem pomalu zapomněl,jak se vyndává baterka :grin:
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů