HTC Vox 710 a MMS

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Easy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 02, 2008 13:35

HTC Vox 710 a MMS

Příspěvek od Easy »

Zdravím,

mám takový problém s HTC VOX 710 a posíláním MMS. Když MMS napíšu a odešlu, zobrazí se u baterie symbol [E], hned vedle symbol s obálkou, jako že se MMS odesílá, ale neodešle. Pořád zůstává ve složce "K odeslání". V téhle složce se pak u ní objeví symbol hoin a za chvilku se zkusí odeslání znovu a po třech pokusech to nahlásí, že MMS nejde odeslat.

Všechna nastavení bych měl mít správná (GPRS i MMSC), vážně už nevím co s tím. Připojení na internet přes GPRS mi jede, stejně jako přes wi-fi, jen ty MMS nejdou poslat.

Ještě operátor: jedná se o Vodafone a ta nastvení jsem dělal podle článku, který jsem našel tady na fóru.
Easy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 02, 2008 13:35

Příspěvek od Easy »

Pro jistotu ještě vypíšu, co jsem kde vytvářel:

1) V nastavení GPRS jsem vytvořil profil, který jsem pojmenoval Vodafone MMS (připojuje se k: Zaměstnání, přístupový bod: mms, uživatelské jméno" mms, heslo: mms, ostatní je prázdné)

2) V nastavení MMSC jsem nastavil: MMSC URL: http"//mms, WAP brána: 10.11.10.11, Port: 80, Připojit přes: Zaměstnání, Max. velikost: 300kb, WAP verze: 2.0, profil jsem nastavil jako výchozí

3) Když tohle nefungovalo, tak jsem ještě zkusil v Nastavení > Připojení dát volbu Upřesnit a připojení do Zaměstnání jsem natvrdo nastavil Vodafone MMS.

Ale ani to nepomohlo. Možná někde dělám nějakou chybu, ale myslím si, že by to takhle mělo fungovat :-(

Zkoušel jsem i místo "zaměstnání" nastavit "Síť WAP" nebo "Zabezpečená síť WAP", ale ani to nepomáhá, navíc si myslím, že by to němělo mít vliv :-/

Už fakt nevím :-(
Easy
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 02, 2008 13:35

Příspěvek od Easy »

Tak problém vyřešen ... WAP brána není 10.11.10.11, ale 10.11.10.111 ... špatně jsem se podíval a strávil jsem pár hodin tím, že jsem to hledal ... nechám to tu jako případný návod pro ostatní :-D
charlie42
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob zář 22, 2007 6:12
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X10

Příspěvek od charlie42 »

Musi tam bejt nastaveno odesilani pres zamestnani? Ja tam mel nastaveno mms a neslo to s tim..
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů