HTC S730 a píp při záhájení hovoru...

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Lmvcet
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon pro 10, 2007 15:10

HTC S730 a píp při záhájení hovoru...

Příspěvek od Lmvcet »

Ahoj, mám HTC S730 asi tři dny a už sem ho celý projel křížem krážem.
Ale mám s ním jeden základní problém, a to:
Když zahájím telefonní hovor ( rrsp. vytukám tel číslo na klávesnici a zmáčknu zelené sluchátko... ), tak telefon nepříjemně PÍPNE. Je to nepříemný zvuk, a nevím jak ho odstranit?
Zkušel sem to v nastavení v Profilech a také ve Vyzvánění ( Zvuky ) ale nic bohužel nepomáhá...nevíte někdo jak toto odstranit? Předpokládám, že to bude stejní i u HTC S710.
Děkuji.
frunta_sti
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon pro 10, 2007 17:47

Příspěvek od frunta_sti »

Ahoj,
mám docela docela velký zájem o tento telefon (HTC Wings), ale některé info na netu k němu prostě chybí- třeba práce s dokumenty ala otevírání, úprava, vytváření apodobně. Mohl by jsi na toto forum doplnit základní info, jak tento přístroj využíváš, jaký jsi měl předtím (= s čím srovnáváš), jaké vidíš výhody a slabiny Wings?
Díky
Eddie81
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon říj 29, 2007 19:34

Re: HTC S730 a píp při záhájení hovoru...

Příspěvek od Eddie81 »

jo, mě to taky dělá,..aLE už jsem si zvykl,... :???: :grin:
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olda »

To frunta sti:Recenze jsou na netu dostupné.Nebud lenivý a použij přítele Googla.Ahoj Olda :wink: Jo a recenze na Voxe je tady http://smartmania.cz/index.php?ind=revi ... w&iden=167
frunta_sti
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon pro 10, 2007 17:47

Příspěvek od frunta_sti »

4 Olda
Díky za radu, ale kdybych to nezkoušel, tak se neptám- recenze se o úpravaách dokumentů minimálně rozcházejí v rozsahu možností. Mobilmania píše pouze o "prohlížení" dokumentů apod. Ptal jsem se prodejců, ale většina o telefonu nic moc neví- nepracovali s ním, proto se snažím ptát uživatelů, kteří s ním mají zkušenosti.
Takže díky za ochotu,
zkusím google, nebo jiné fórum :-)
F
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od olda »

TO Frunta sti:Mě na HTCCharmer normálně funguje Microsoft Office Mobile 6.1 a můžu si s Excelem nebo Wordem dělat co chci.To je psát nové,editovat a tak dále.Ahoj Olda :wink:
Foxcop
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 19, 2007 20:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Foxcop »

Na úpravu dokumentů stačí malej prográmek a už to maká. mrkni sem http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=23041
mdop
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob říj 28, 2006 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mdop »

A mě zase tve pípání při instalaci java aplikací i když je nastaven tichý profil...
frunta_sti
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon pro 10, 2007 17:47

Příspěvek od frunta_sti »

OK
díky všem kteří pomohli/poradili.
Rozhodně to jsou info, které se běžně těžko shánějí jinak, než dotazem u uživatelů.
F
MrProchy
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát lis 09, 2007 2:26

Pípání při zahájení / ukončení hovoru

Příspěvek od MrProchy »

EDIT: Smazáno. Jenda.69 podal relevantnější informace o změně adekvátního systémového registeru :wink:
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Nevím jak u S730, ale u Voxíka je to

Kód: Vybrat vše

HKCU\ControlPanel\Sounds\Dialing
pokud by to snad někdo nemohl objevit. A fakt to funguje. A kdyby někdo chtěl před hovorem vlastní zvuk, tak už je celkem logický, že ho stačí nahrát (nejspíš ve wavu, já to nezkoušel) do složky \Windows a pak si v tomhle klíči změnit hodnotu Sound na jméno toho zvuku :smile:

Pokud vytvoříte tu hodnotu Script, tak tam můžete napsat třeba v1 a telefon při vytáčení zavibruje... atd atd (ty skripty samozřejmě fungujou podle tohoto návodu)
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů