kontakty + synchronizacia s outlook

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Uživatelský avatar
danndi
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: sob lis 17, 2007 17:57
Zařízení: htc vox

kontakty + synchronizacia s outlook

Příspěvek od danndi »

Zdravim!
dnes som zistil, ze sa mi zahadne vymazali vsetky kontakty co som mal ulozene v telefone. kedze mi nefunguje synchronizacia s outlookom (ani express ani 2003) a vsetky som tam musel vlozit rucne, tak ma to celkom nasr....neviete cim to moze byt? ActiveSync pri pokuse o nacitani kontaktov z outlooku hlasi nieco o nespravnom profile alebo, ze je profil chraneny heslom. a este, neviete mi poradit niaky iny soft co by dokazal urobit zalohu kontaktov a jej obnovu okrem outlooku? dik.
Eddie81
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon říj 29, 2007 19:34

to samé,.. :(

Příspěvek od Eddie81 »

Ahoj, plně tě chápu. Mám voxe tak měsíc a už se mi 2x stalo, že se mi sami od sebe smazaly kontakty. Po připojení k synchronizaci se mi kontakty nesynchronizují,....asi tak na 20-tý pokus se mi to podaří,...milion restartů a už ně to začíná celkem sr..t.... :)

:evil: :evil: :evil:
dziko
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř říj 17, 2007 20:12
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dziko »

tak pánové, mě se to stalo taky, ale myslím si, že když sem si to synchronizoval s pc... tak sem si je asi hodil do compu a pak asi smazal... nevím jak je to možné
Eddie81
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon říj 29, 2007 19:34

Příspěvek od Eddie81 »

je to dost nesmyslný detail, který mě doooooooosssssssstttttttttttt seeeeeeeeeeeeeeeeeeeer........................,...
Uživatelský avatar
danndi
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: sob lis 17, 2007 17:57
Zařízení: htc vox

Příspěvek od danndi »

no mna z toho tiez ide urvat hlavne ked som tam tie kontakty iba pred 2 dnami vsetky nahadzal...a teraz vsetko znova a pekne po jednom a rucne. :smt013

edit: tak prisiel som asi na to, ako sa mi vymazali tie kontakty... v ActivSync som pri skusani mal raz odfajknute synchronizovanie kontaktov a ked som potom to odfajknutie zrusil, tak mi to vymazalo vsetky kontakty v mobile. (parchant...toto vie, ale s outlookom sa nespoji :evil: )
Prkny
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte pro 25, 2007 22:45

Re: kontakty + synchronizacia s outlook

Příspěvek od Prkny »

danndi píše:Zdravim!
dnes som zistil, ze sa mi zahadne vymazali vsetky kontakty co som mal ulozene v telefone. kedze mi nefunguje synchronizacia s outlookom (ani express ani 2003) a vsetky som tam musel vlozit rucne, tak ma to celkom nasr....neviete cim to moze byt? ActiveSync pri pokuse o nacitani kontaktov z outlooku hlasi nieco o nespravnom profile alebo, ze je profil chraneny heslom. a este, neviete mi poradit niaky iny soft co by dokazal urobit zalohu kontaktov a jej obnovu okrem outlooku? dik.
taky nechapu proč to nejde synchronizovat ... i kdyz tam nainstaluji outook i treba novy profil tak to stejne pise problem s profilem.... vubec to nechapu... muze zde nekdo napsat komu ten outlook a synchronizace funguje postup instalace a anastaveni ?
Kalda
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř pro 19, 2007 2:01

Příspěvek od Kalda »

Ja si synchronizoval staricky Siemens S55 s MS Outlook 2003, tam si kontakty upravil, dal do skupin a pod, nainstaloval jsem activ sync, dal synchronizovat kontakty a krasne mi je to nakopcilo do teleofnu. Ted kdyz nekde neco zmenim tak se to aktualizuje na obou mistech. Jsem z toho nadseny.
SamanX
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát lis 24, 2006 10:08

Re: kontakty + synchronizacia s outlook

Příspěvek od SamanX »

danndi píše:neviete mi poradit niaky iny soft co by dokazal urobit zalohu kontaktov a jej obnovu okrem outlooku? dik.
Hledej PIM Backup..
Uživatelský avatar
jane.h
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 05, 2006 9:49

Příspěvek od jane.h »

nevyřešil jste ten problém někdo? já teda mám všechny kontakty v outlooku a naštěstí to z něj vždycky nahodim, ale mám voxe 5 dní a už se mi smázly kontakty a kalendář 2x! což mně dost moc štve :twisted:
je to vždycky po zapnutí telefonu..
Suri
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: čtv led 31, 2008 19:53

Synchronizace s Vistama

Příspěvek od Suri »

Já vám neporadím, jen se hlásím do početné skupiny nasraných userů...!
V práci i doma na XP synchronizace super, dnes na novým notebooku s Vistama mi to z PDA vše vymazalo...!!!!
V activesync se dá nastavit pravidlo synchronizace, tady nic a vše mi to smázlo.... grrrr!!!!
Uživatelský avatar
jane.h
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 05, 2006 9:49

Příspěvek od jane.h »

ahap, no tak to není úplně přesně můj problém, vím, že tohle se mi už taky někdy stalo.. ale nevzpomínám si přesně na případ, Microsoft to nějak nemá dobře vyřešený při první sync zařízení.. jako že dá na výběr je nahrání do phona..
jinak ve vistách to lze nastavit - musíš si stáhnout microsoftí Windows mobile device center - je to i v češtině - stačí zadat do vyhledavače (takovej activesync pro visty)
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů