E-mail Outlook a odesílání/přijmání e-mailů

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Wishmaster
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř lis 14, 2007 13:17

E-mail Outlook a odesílání/přijmání e-mailů

Příspěvek od Wishmaster »

Mohu nějak odesílat odesílat/přijmat e-maily přímo z telefonu (přes wi-Fi) ve složce E-mail Outlook? Položka odeslat/přijmout není dostupná.
Když jsem si vytvořil nový e-mail účet, tak to jde bez problému. To pak ale budu mít v telefonu 2 různé složky ke stejnému e-mailovému účtu, které budou obsahovat stejné e-maily (navíc se budou stahovat 2x - jednou přes Outlook a jednou přes WiFi)? Nebo šly by tyto 2 složky nějak "sesynchronizovat"?
pospa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte kvě 30, 2006 9:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pospa »

Co myslíš tím "přes outlook a přes WiFi"? Jinak sinchronizuješ maily přes exchange, nebo přes Stolní PC?
Wishmaster
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř lis 14, 2007 13:17

Příspěvek od Wishmaster »

Asi si mě nějak špatně pochopil takže:
E-maily synchronizuji se stolním PC přes kabel nebo BT.
Ve složce E-mail Outlook (v telefonu) se nedá kliknout na 9. Odeslat a přijmout. Tato položka je aktivní jen když je připojený na ActiveSync na PC.
Já bych však rád, aby byla aktivní i mimo - při spojení přes WiFi. Udělal jsem si druhou složku (e-mailový účet) např. "seznam.cz" a nastavil ji úplně stejně jako Outlook na PC. Tam položka 9. Odeslat a přijmout je normálně aktivní a lze ji provozovat přes WiFi. Jenže mám pak 2 složky (E-mail Outlook a seznam.cz), které obsahují úplně stejné e-maily a musí se každá zvlášť synchronizovat (jedna přes BT nebo kabel a druhá přes WiFi). Také se mně pak odeslané zprávy neuloží v Outlooku.

Telefon mám teprve 2 dny a je to můj první SmartPhone.
pospa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte kvě 30, 2006 9:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pospa »

Ne, ty jsi špatně pochopil mě. :-) Složka outlok se dá synchronizovat buď přes Exchange server, pak je aktivní volba odeslat/přijmout a nebo přes PC a pak to jde jen je-li to spojené přes activesync.
Takže ty synchronizuješ přes PC a pak je řešením složku outlook vůbec nepoužívat a nastavit si přístup jen přes POP/IMAP.
Wishmaster
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř lis 14, 2007 13:17

Příspěvek od Wishmaster »

Tak už začínám chápat.
Na Exchange Server bych musel mít zapnutý počítač, který by byl tím serverem (jednoduše řečeno, nehledě na potřebu software apod.)? Tomu se právě chcu vyhnout odesíláním a přijímáním přímo z telefonu.
Takže synchronizace e-mailu s Outlookem asi opravdu padne.
pospa
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: úte kvě 30, 2006 9:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pospa »

Přesně tak to je...
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů