WIFI

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Uživatelský avatar
danndi
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: sob lis 17, 2007 17:57
Zařízení: htc vox

Příspěvek od danndi »

Zdravim! tiez mam problem pripojit mojho Voxa na net. nastavenia by mali byt dobre. som to vsetko odpisal z maminho aceru N311, ktory sa v pohode pripoji cez wifi na net. ale Voxovi sa nechce. uz mi parkrat dokazalo otvorit niektore stranky, ale to je skor vynimka. neviete co s tym?
Uživatelský avatar
ruzahonza
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát říj 19, 2007 12:00
Bydliště: Třebotov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ruzahonza »

Já nevím nic jsem nenastavoval,jen doma kód sítě a maka v pohodě,i v kfc sem se připojil bez problémů,skoukni zabaspečení nebo sis tam něco musel nastavit špatně..
Uživatelský avatar
danndi
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: sob lis 17, 2007 17:57
Zařízení: htc vox

Příspěvek od danndi »

ok. uz som na to prisiel. problem nebol s wifi, ale s Explorerom. stiahol som operu a vsetko ide ako ma... :grin:
Uživatelský avatar
Tooomer
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob pro 01, 2007 21:01
Kontaktovat uživatele:

HTC S710 - nejde net :o(

Příspěvek od Tooomer »

Biggy5 píše:help please, ty pises zes jeste nenarazil na bod ke keremu by ses nepripojil, ja narazil jen na jeden bod ke kterymu sem se pripojil:(
proste doma se pripojim v klidu, zadam si sifrovani dat na wep, vlozim klic a k routeru se pripojim, ale kdyz si treba tady u nas najdu sit wifi kerou volne poskytuje mestska cast (mam overeno ze funguje) tak se proste zaboha nepripojim:( hilfe...
Ahojte lidi, mám nově HTCčko a jsem jeden z těch co jim nejde net. Mám na tvrdo nastavenou IP, gate i masku, na přístupovém bodě (normálně funguje, mám na něm přes wifi booka a net na něm krásně frčí) mám povolenou MACku telefonu, zabezpeční není nastavené, do sítě se v pohodě dostanu, vidím se log na serveru, pingy na mě jdou i se vracejí, naskenuju si i porty, ale data z netu netečou :-( Zkoušel jsem tedy zatím jen defaultní IE, neb jsem nestačil dohledat Operu, ale i tak by to mělo jet ne?
Napadá mě, že tam nemám DNS, ale za živého boha nemůžu nikde najít, kde by se v telefonu nastavoval...
Jsem z toho lehce na prášky, napadlo by Vás někoho co s tím??? Moc díky za rady, klidně pište na ICQ...
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů