Poznatky čerstvých uživatelů

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
krivacek
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát čer 24, 2005 15:34
Bydliště: České Budějovice

Poznatky čerstvých uživatelů

Příspěvek od krivacek »

Napište vaše dojmy a co vám nejvíce vadí. Vlastním ho zatím jeden den a píši co mi zatím nejvíce vadí. Možná se podaří odstranit:

- synchronizační Active Sync nenabízí Poznámky

- jako upozornění kalendáře či sms nelze nastavit mp3, v manuálu se píše o wav,ale také mi neukazuje v zvucích

- na zhasnutém displeji nejsou hodiny, natož změškaná sms či hovor

- zatím ne moc dobře se mi pracuje na obou klávesnicích

.... další příště



Upraveno:
ad1 - po vytvoření poznámky v "programu" Rychlé poznámky a sychronizace se vytvořil v MyDoc. adresář Moje poznámky a tam je. Ovšem otvírá se ve Wordu. Nevím proč tak složitě

ad2 - wav je nutno zadat přímo do dokumentů a ne jako ja do zvonění
Uživatelský avatar
vozkych
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát kvě 25, 2007 18:16

Poznatky čerstvých uživatelů

Příspěvek od vozkych »

Mě osobně na Voxu nevadí software nedostatky (ty se dají vyřešit alternativou), ale konstrukční nedostatky. Po necelém měsíci užívání se mi celý Vox "vaklá" a skřípe. Obě poloviny Voxu se od sebe vzdálily na více než milimetr. Když píšu něco na numerické klávesnici, mám pocit, že tlačítka mají tři polohy: nejprve domáčknu obě poloviny Voxe k sobě, poté dojde k stisku numerického tlačítka a následně ještě ve Voxu cosi cvakne.
Celá situace se užíváním přístroje zhoršuje a to jej neužívám nikterak často. Dvě SMS zprávy a jeden telefonát denně. Nosím jej v náprsní kapse bundy.
Gyd
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon čer 25, 2007 8:10
Zařízení: Samsung Omnia Wonder
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gyd »

Viklání mezi horní a spodní částí zařízení pozorují také, a to už od prvního vybalení z krabice, kdy mě to docela zarazilo. Při psaní na základní číselné klávesnici je tak často cítit miniaturní pohyb horní poloviny celého zařízení.
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů