bluetooth :-(

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Paolo.n
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát dub 13, 2007 23:06

bluetooth :-(

Příspěvek od Paolo.n »

Máte s tím taky někdo problémy?
Mě se s Voxem podaří spojení jednou za 20 pokusů a jinak není ani schopen vyhledat ostatní BT zařízení. A když už se vyjímečně tedy spojí, tak ale v půli komunikaci spojení buď zatuhne, nebo se přeruší. Nevíte někdo co s tím? Nějaký nastavení? Nebo reklamace?
Paolo.n
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát dub 13, 2007 23:06

Příspěvek od Paolo.n »

Vážně nikdo nevíte co s tím? Respektive je to normální, že se BT takhle chová, nebo je to chyba (vlastnost) Windows....?
Když se pokouším spárovat PC s Voxem, tak to skončí na chybový hlášce, že na zařízení není spuštěná služba sériovýho portu. Ale takový nastavení jsem tam nikde nenašel, ani v manuálu jsme se nic nedočet, tak nevím... To by asi mělo chodit automaticky, ne?
Když vypnu všechno zabezpečení, tak jsem se dostal do stavu, že jsem aspoň schopen odeslat soubor z Voxe do PC, ale obráceně ani náhodou.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já jsem Voxe s PC bez problemu spároval a přes BT jsem synchronizoval. Nic jsem nikde nenastavoval,jen napoprve sparoval, pridal COM port a synchronizoval s AS. Co mas za BT adapter v PC?
Paolo.n
nováček
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pát dub 13, 2007 23:06

Příspěvek od Paolo.n »

Trošku už jsem se rozepsal vedle, ale přesnej typ toho BT adaptéru je MSI BToes 2.0 ver. 587.
Jak je to prosím s těma COM portama? NA Voxovi můžu nastavit jen 6 a 7 a na PC mě to hází od 3, bez možnosti to nějak změnit. A co ta služba sériovýho portu, to se má někde zapnout? Manuál o tom mlčí, zjistil jsem že manuál od Voxe je celkem na prd, není tam nic vysvětleno, jen popsaný základní věci, na který přijdu i sám.
hoopoecz
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 21, 2007 11:46

Příspěvek od hoopoecz »

Nemam sice BT od MSI, ale take jsem musel rucne v registrech nastavit jiny prichozi Com Port.
Uživatelský avatar
triball
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob kvě 26, 2007 11:16
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od triball »

ja mám podobný problém.... zkousel jsem si posilat od kamosky z n73 nejake obrazky a nic, a to same z k790i žadné zařízení nenalezeno..
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

a máš nastavenou viditelnost, případně COM port? zkus prvně spřátelit zařízení od Voxe
Uživatelský avatar
triball
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob kvě 26, 2007 11:16
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od triball »

to jsem zkousel a stale nic, ja je sice najdu ale oni me nazpatek uz ne
Maverick
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: stř kvě 30, 2007 15:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maverick »

Já jsem nic neinstaloval a nenastavoval a chodí mi to bez problému...
Uživatelský avatar
ruzahonza
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát říj 19, 2007 12:00
Bydliště: Třebotov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ruzahonza »

Tak ten samý problém má mjá s GPS modulem prostě mi ho to neukáže.....
Foxcop
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 19, 2007 20:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Foxcop »

No jestli používáš GPS Nokia LD-3W, tak ten mívá problém se spojit s něčím jiným než s Nokií. Jde to, ale musíš s tím dělat pomalu "psí kusy" :roll:
Jinak, já nemám s připojením BT problém, vždycky jsem se spároval.
Uživatelský avatar
ruzahonza
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát říj 19, 2007 12:00
Bydliště: Třebotov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ruzahonza »

Když člověk ví jak na to je to hračka..
bob.bobo
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte lis 06, 2007 21:28
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od bob.bobo »

V seznamu spárovaných zařízení si zapni vyditelnost a vypni seriový port a bude ti to snad makat. Mě to taky blblo, ale teď je vše ok.
Comm Manager - zapni bluetooth - nastaveni- bluetooth-bluetooth-potvrď -vyber zařízení ze seznamu- nabídka- upravit a tam to už najdeš.
krivacek
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát čer 24, 2005 15:34
Bydliště: České Budějovice

BT - poslech hudby vs. příjem hovoru

Příspěvek od krivacek »

já neměl zatím problémy se spárováním zařízení apod.....

ale jestliže poslouchám hudbu přes BT sluchátka, tak příchozí hovor je oznamován vyzv. melodií nahlas v telefonu a ve sluchátkách podivné zvonění. Po přijmutí na sluchátkách probíhá hovor jen v telefonu.

Zkoušel jsem různá nastavení (nastavit jako hands free, viditelnost apod.) ale zatím bez úspěchu. Dnes jsem instaloval jakousi opravu http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=27155 ale stále se nedařilo. Ikdyž přiznávám,že jsem nezkoušel všechny varianty.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Příspěvek od Jakub Karásek »

Ja mam s btooth podobny problem, ja vidim kazdyho, ale me nenajde nikdo. Viditelnost mam zapnutou
kubiczk
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 08, 2008 17:24

Příspěvek od kubiczk »

delalo mi to to stejny...kdyz sem si povolil sdileni souboru kazdej me nasel :P
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Já mam s BT větší problém. Nespojim se přes activesync... Jednou se mi to už povedlo, ale pak jsem si smazal spárování a už to zase nefunguje... :(
V PC mam nastavenej activesync na com6, v ovladačích widcomm mam nastavenej serialport na com6 ale když dam vyhledávání služeb na počítači, tak se ukáže jen zatržítko "Serial port", jenže by to mělo bejt "Activesync", jinak se nespojí.

//problém jsem vyřešil podle návodu na modaco... překlad:
V registru (v telefonu) jděte na "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Bluetooth\ActiveSync". Tam by měl být klíč s hex názvem ve tvaru "0016cxxxxxx" nebo podobný (u mě to bylo 0012...). Smažte ho. Také smažte hodnotu v "LastConnected" a navíc u "Initialized" hodnotu nastavte na "0".

Pak stačí aktualizovat u počítače seznam služeb a už to funguje. :) (samozřejmě že musí bejt u BT a AS nastavený porty apod.)
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů