Vybírám...a nechci přebrat

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Neksl
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 07, 2007 18:45
Bydliště: Praha 6

Vybírám...a nechci přebrat

Příspěvek od Neksl »

Ahojky
jsem pár týdnů před nákupem telefonku. Už jsem takřka na tuty jít do Nokie..buď N80 nebo N73 a to nejen pěknýmu vzhledu ale hlavně pak Symbianu.
Jenže...koukám po netu, hltám novinky a ejhle!! Je tu HTC VOX coby novinka...a já od ní nemůžu odtrhnout svoje nitky vzbuzeného zájmu co se pomalu ale jistě mění na pořádný lana:-)
Ale vážně...jsem na vážkách. Nejsem v tomhle oboru v nějak zvlášť velkým obraze, něco vím o Symbianu, teď získávám info o WM 6. A ptám se vás, co už něco víte....jaký je srovnání. Je mi jasné že každý má své plusy a minusy ale přesto by mě zajímalo něco víc z praktických zkušeností. Co třebas stabilita systému, "propracovaností" aplikací, odolnost proti chybám uživatele a případným virům. Někde jsem četl že Symbian je pro hraní a WM pro práci....já si hrát nemusím, potřebuju hlavně "další hlavu" co si bude pamatovat, připomínat či jinak vypomáhat v organizaci..a co bude taky dobře vypadat..
Díkas za odpovědi.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Příspěvek od tslany »

Pro Windows (čti: Widle,též Wokna) existuje velká komunita aplikací, antivirů, programy pro správu systému, SafeMode, ... Běž do toho, HTC je lepší než nokija!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ja si myslim, ze pokud potrebujes zarizeni na organizaci casu, mobilni kancelar a sem tam nejakou hru, tak budes s voxem spokojeny. Ma vyborny hardware (az na CPU) a stejne jako pro symbian, i pro wm existuje silene mnozstvi aplikaci. Btw na WM viry nejsou, zatim :-D
petr pepe
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř kvě 09, 2007 17:33

Příspěvek od petr pepe »

Zdravim taky se voxika chystam koupit a bude to po mojem asusu a 636 dalsi doufam hodne dobra hracka :lol:
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů