Programy pro WM6 a HTC Vox

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Foxcop
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 19, 2007 20:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Foxcop »

Bohužel Vox není PPC, proto ti to nejede. Musíš rozlišovat prográmky určené pro smartphone a pro PPC. Protože se snažíš nainstalovat programy do Voxu, které jsou určené pro PPC tak to protestuje, nefunguje a fungovat nebude. :-(
Uživatelský avatar
Tooomer
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob pro 01, 2007 21:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tooomer »

Ok, asi to bude znít blbě, ale koukám, že tam mám OS Win Mobile 6, ale ukazuje to tam i Windows CE 5.23. Tak prosím Vás, když budu chtít nějaký soft tak má být určen pro co? Ne pro PPC, ale pro SMARTPHONE a pro OS W Mob 6 ??? Díky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Na Voxikovi pustis i aplikace pro starsi WM, tedy i pro verzi 5.0, ale pokud dana aplikace podporuje i WM6, tim lepe.

Je ale potreba rozlisovat verzi systemu - smartphone a pocket pc. Smartphone jsou telefony/zarizeni bez dotykoveho displeje, Pocket PC maji displej dotykovy a prostredi systemu je trochu jinak uzpusobene (mrkni treba na screenshoty u recenzi a hned budes v obraze).

Takze hledej aplikace urcene pro Windows Mobile 5.0 nebo 6 ale pro verzi Smartphone (resp Standard) :-)
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Asi jsem uplně slepej nebo jsem se odnaučil hledat s googlem, ale...
Neexistuje nějaká aplikace na regulaci intenzity podsvícení? Nemyslim to TornadoPowerControl, kde se dalo zvolit mezi normální a nízkou, ale něco, kde by se to dalo volit třeba v procentech.
Austinek
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 22, 2007 21:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Austinek »

bohuzel, nic takoveho na voxe neni...(co sem to naposled zkoumal)
Johnoo
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 02, 2007 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro II, LG GT 540 Optimus

Zdrawim !!!

Příspěvek od Johnoo »

Neviete o niecom co by fotky v kontaktoch ked mi volaju znamy zobrazovalo na cely display resp aspon trocha vacsie ??? alebo je take nastavenie ??? pripadne neviete preco ak dam v denniku volani zobrazit a vsetky hovory tak mi to nastavenie ostane len pre aktualne prehliadanie cize furt ked vyjdem z toho tak sa zrusi neviete co stim ??? thx Johnoo
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů