HTC Vox - procesor

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Caasper
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 16, 2007 11:16

Příspěvek od Caasper »

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli už někdo zkusil nějaký soft na přetaktování procesoru, třeba OMAP Clock, pokud je to vůbec možné.
marty.cz
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 17, 2007 10:15

Příspěvek od marty.cz »

je to super mazlik. vcera mi prisel a vali to luxusne vsechno.. nemohu si zatim na nej stezovat *love*
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

OMAPA jsem nezkousel, ale myslim, ze by mel fungovat.
Skubulus
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 07, 2006 8:47

Příspěvek od Skubulus »

Myslim že běžné aplikace telefon zvládne v pohodě...jede mi tomtom, net pres wifi a zaroven volam .o) a stiha .o) ...... kdo chce rychlejsi a drazsi at si pocka par mesicu na HTC wings .)
tumek
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte kvě 22, 2007 7:58
Kontaktovat uživatele:

OMAP 0.2

Příspěvek od tumek »

Omapa jsem vyzkoušel funguje nataktoval jsem procák na 228MHz na víc nemám odvahu. Zatím bez problému.
tumek
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte kvě 22, 2007 7:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tumek »

Podle informací na Modacu lze Voxe nataktovat až na 276MHz a funguje údajně stabilně za použití Omap 0.2. Více informací zde: http://www.modaco.com/VOX-is-a-nice-ove ... 54084.html
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

276 MHz je velice slušné, a pokud je Vox stabilní, ještě lépe :-)

Pro úplnost přidávám link na download OmapClocku 0.2 + návod na obsluhu... více zde
RedBull
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv kvě 04, 2006 20:52
Zařízení: Omnia W, HTC TyTN II

Příspěvek od RedBull »

BatteryStatusem by to melo jit imho pretaktovat taky - a lepe nez samotnym OMAPem. Samotny OMAP se neumi probouzet ze standby zpet do pretaktovaneho rezimu. BatteryStatus to umi.
Uživatelský avatar
vozkych
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát kvě 25, 2007 18:16

Příspěvek od vozkych »

Taky vám OMAPClock ukazuje std. frekvenci Voxe 186MHz? Stejně jako TCPMP v sekci Nastavení. Co to má být?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pokud vim, OMAPclock je optimalizovany pro WM5, takze je mozne, ze na novych WM6 vznika nejaka odchylka, spravna hodnota je 201 MHz.
dexx88
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 24, 2007 17:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dexx88 »

Vyzkoušel jsem omap na svém voxu..taky jsem měl výchozí hodnotu 186 mHz..šel jsem na 240..na 252 se mi už začal jemně vlnit display..je poznat že je rychlejší..a stabilně (zatím)
dexx88
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 24, 2007 17:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dexx88 »

ještě jsem přitlačil..na 264 vlnění zmizí (252 se nesnáší s frekvencí displaye nejspíš)...jede na nich stabilně...nebojte se toho..276 už zásek

EDIT BY ALTERNATIV: Necituj predchozi prispevek a radsi si precti pravidla fora! Tam taky je, ze nemas psat dva sve prispevky pod sebe, ale mas pouzivat tlacitko UPRAVIT!!!
Stempi
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv zář 27, 2007 23:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Procesor a Vykon

Příspěvek od Stempi »

Zdravim vsechny ..... uz neakou dobu uvazuji o investici do Voxíku :) , ale mam dotaz a nejlepsi je se ptat primo uzivatelu . Me by zajimalo kdyz se vsude pise o Voxu ze ma slaby procesor , tak jeslti by bez problemu vzladl kdybych mel pustenou hudbu MP3 a do toho bych treba surfoval nebo mel pustenou jinou zatezujici aplikaci ..... napr : placnu Tomtom :D + hudba ...

Cetl jsem tady jak uz ste vzladli vytaktovat procesor :D , je tam neaky problem kdyz se zvysi frekvence ... myslim treba Teplota jadra cpu ?

diky za odpovedi dyztak i klidne piste na ICQ : 250-503-352
Marty22
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte srp 14, 2007 10:15

Příspěvek od Marty22 »

já mám pretaktovano na 264 a zatím v pohodě jen asi víc žere baterku spíš mě pěkně štve že se mi hrozně zasira paměť tak po 4 dnech musím restartovat protože mi ukazuje tak 5 mb volných a je pěkně pomalej. po restartu je zase těch 25. Nevite někdo co s tím?
keybee
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 04, 2007 14:10

Příspěvek od keybee »

oxios rulezz... pokud teda myslíš RAMku - najdi si Oxios Hibernate a nainstaluj - má 2 free aplikace,jedna ukončí běžící apps a druhá čistí paměť. prostě wokna se zas*raj i v mobile verzi

EDIT BY ALTERNATIV: Ty si nectes predchozi prispevky? Kdyby jo, tak by si vedel, ze nemas citovat prispevek pred sebou!!!Tak kdyby si byl tak hodny...
Marty22
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte srp 14, 2007 10:15

Příspěvek od Marty22 »

díky určitě to vyzkouším pěkně mě to štve člověk pak může mít pretaktovano jak chce a rychlost je stejně v hájí
Gyd
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon čer 25, 2007 8:10
Zařízení: Samsung Omnia Wonder
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gyd »

Taky pouzivam OMAP Clock, 264 MHz naprosto bez problemu bezi, zmena je to velice vyrazna.
Uživatelský avatar
ruzahonza
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát říj 19, 2007 12:00
Bydliště: Třebotov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ruzahonza »

Už to taky sviští na 264MHz... zpět na původních 186MHz to skočí po restartu že ano?
Uživatelský avatar
Spiderr
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob úno 09, 2008 11:34

Příspěvek od Spiderr »

Mi se to vrátí na standartní frekvenci vždycky, asi po uzamknutí nebo vypnutí displeje. Nevím, jestli to je problém programu (OMAP cloc 0.2) nebo tou novou ROMkou. Máte někdo stejný problém nebo se to drží stabilně?
GhostFace
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát pro 07, 2007 17:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GhostFace »

na toto je tornado power control, kdyz si s tim pohrajete tak docilite toho, ze pri rozsviceni dipsleje, pohasnuti a uplnem vypnuti se vam budou nastavovat vami zvolene frekvence, takze si to vyresite podle vasich predstav.
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů