VOX poškození mp3

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Uživatelský avatar
jane.h
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 05, 2006 9:49

VOX poškození mp3

Příspěvek od jane.h »

Dobrej všem :-)
mám problém... asi před měsícem, spíš i déle, mi začal mobil ničit mp3jky. Spojuje je, třeba od půlky písničky, začne nějaká úplně jiná, kterou mám taky na disku. Čas ale zůstane té původní, tzn. ani jedna z nic není celá. Už mám i vysledováno, že ta, která začne od půlky ani nemusí být sama o sobě poškozená.
Samozřejmě jsem si myslela, že to začal dělat přehrávač - Pocket Player, ale to nějak neklaplo. Když jsem ho odinstalovala tak se mi smazaly všechny asociace k mp3. Pak už prostě ten mobil mp3 nepřehrál (tzn. ani SMS, ani zvonění nic), takže jsem tedy restartovala systém (fakt oblíbená činnost) a nainstalovala jiný mp3 přehrávač - LCG JukeBox. Problém se ale nevyřešil. Už jsem zkoušela i trial NOD32 mobile, jen tak pro jistotu, jestli jsem si se softwarem nenainstalovala i nějakýho vira a nic....
neuměl byste mi někdo poradit? nesetkal jste se s tim někdo?
(uvažuju o nové ROMce, ale úplně se mi do toho nechce... kompatibilita současnejch programů a aspoň 4 hoďky instalace :-( )


Díky moc!!
gaggag
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned čer 26, 2005 17:27
Zařízení: Pápá WM. Welcome Android -> Zatím jen 845ka :)
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

VOX poškození mp3

Příspěvek od gaggag »

No jestlize nepomohl restart (beru to jako ze myslis Master Reset), tak ani nema cenu zkouset jinou rom, defakto by to melo mit stejny (ne)ucinek jako ten reset. V tomhle pripade to vypada spis na harwarovou chybu, ale nejdriv bych zkusil vymenit kartu (nebo poustet mp3 z pameti telefonu), treba to bude jen kartou.
Uživatelský avatar
jane.h
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 05, 2006 9:49

VOX poškození mp3

Příspěvek od jane.h »

jj, master reset...
zkusím to hodit do vnitřní paměti a kdyžtak to ještě reklamace jistí

Díky za radu, bez ní by trvalo ještě dlouho než bych se k tomu sama dokopala (reklamace), ale nejdřív to samo ještě zkusím.
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů