HTC S740 - Navigace Sygic a TMC

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
014789632
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon bře 17, 2008 19:19
Zařízení: HTC S740 (Rose)

HTC S740 - Navigace Sygic a TMC

Příspěvek od 014789632 »

Zdravím,

je zde prosím někdo, kdo provozuje na S740 navigaci Sygic Mobile? Ptám se proto, že bych rád donutil Sygic, aby ve spolupráci s TMC přijímačem uměl zobrazit dopravní informace. Oficiálně zatím ve verzi pro WM není funkce TMC podporována, ale podařilo se mi na verzi 7.71 build 7034 stáhnout TMC drivery a tuto funkci oživit. Nicméně se mi jí se zapůjčeným GPS+TMC přijímačem nepodařilo rozchodit. Mám několik tezí, proč tomu tak je, ale potřebuju někoho, kdo má S740ku a TMC přijímač a chuť trochu experimentovat.

Rovněž jsem se snažil využít FM tuner, který S740ka má a udělat TMC přijímač z něho. Na foru XDA Developers je zajímavé vlákno, kde se toto podařilo na zařízeních HTC Diamond a pod. pomocí speciálně napsané aplikace HyperGPS. I když je aplikace psaná pro dotykovou platformu WM, podařilo se mi jí rozjet a zřejmě i funguje, ale problém je v tuto chvíli s navigačním SW, protože v onom vláknu je vše přizpůsobeno použití v iGo nebo Navigonu. Bohužel, tyto navi nejsou dostupné ve ver. WM standard, tedy zařizení bez dotykového displeje. Zatím neznám žádnou navigaci pro WM standard, která oficiálně umí TMC :-( . Pokud by někdo chtěl HyperGPS vyzkoušet, odkaz na diskusi je zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=512630

Budu rád, když se tu objeví nějaký nadšenec a rád poskytnu podrobnější info...

PB
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů