Vox se při "zátěži" vypíná

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Vox se při "zátěži" vypíná

Příspěvek od jenda.69 »

Mám problém. Stává se mi, když mám baterku třeba na polovině, že když se připojím k internetu třeba přes GPRS nebo wifi, nebo třeba telefonuju, tak se telefon prostě vypne. Displej černej, dioda v repráčku se na chvilku rozsvítí a pak zhasne a musím ručně zapínat.
Vypozoroval jsem, že když zapnu hned po tom vypnutí, tak se obvykle telefon při spouštění zase vypne stejným způsobem. Když chvilku počkám, tak snad pokaždý naběhne v pohodě, ale když chci udělat znova to, co jsem už psal, tak většinou zase vypne.

Tak by mě zajímalo, jestli je v háji Voxík nebo baterka?
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Vox se při "zátěži" vypíná

Příspěvek od Paulos »

Tak to máme stejný problém, jen v trošku jiném měřítku. Mě se to také děje, ale nevím, jestli to bude baterkou, protože to rozhodně nezávisí na jejím nabití a telefon jde znovu pustit bez problému... Prostě, když už donutím Voxe, aby nezhasínal displej, tak se mi po pár minutách pomstí :-D Rozhodně však ne vždy.
onderfaus
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon zář 22, 2008 5:11
Zařízení: Vodafone 845

Vox se při "zátěži" vypíná

Příspěvek od onderfaus »

Jo tak to mi také dělá. Chci si teď někdy kupovat baterku tak doufám že tohlensto to vyřeší protože už mě to se*e. Ve škole sou dlouhé hodiny a já nemůžu ani na net
didoop
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 05, 2009 18:12
Zařízení: HTC_S710_VOX+Nokia_6681

Vox se při "zátěži" vypíná

Příspěvek od didoop »

tak moji voxaci nepotesim vas . Mne sa najprv robilo to ze ked som zapol wifi tak mi isiel telefon na baterku ledva 15 min a skapal . som si povedal ze zlou ROM-kou to bude ale nie . po dlhsom pouzivani sa mi to stalo ... bol som namotorke v lese a potrebol som zavolat kamaratovi ... mali sme sa stretnut (isiel som z dediny do mesta) . A som mu povedal 3 slova a zdochol (baterka bola plna) . ked som si ho doma nabil zabol som si AEbutton plus (mam nastavene toto pod nastavenim hlasu ked 2 krat tuknem tak sa mi zobrazi zostavajuca baterka - wrelo odporucam da sa cez to vipnut aj dysplay jak na pocket PC!) pisalo mi tam ze 4 hodny na 100 % baterii!!! takze to je baterka ! Uz mi ide z batteryupgrade za 20 eur ale zadara postovne z honkongu ! aj tak toto je asi posledy post z voxom ... oco si kupil XPERIU a mne dava jaho HTC Trynity :) (P3600) . Takze vox bol super az na procak a bez touch ... odovzdavam brachovy ... mozno sa tu ozve :roll:
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

Vox se při "zátěži" vypíná

Příspěvek od locomachine »

Jojo, tohle mi dělal taky, když jsem se připojil na net, tak se vypnul. Jinak volat se dalo a žádné další problémy nebyly. Koupil jsem novou baterii a od té doby je v poho.
phortos
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon pro 31, 2007 16:50
Zařízení: HTC S710
Kontaktovat uživatele:

Vox se při "zátěži" vypíná

Příspěvek od phortos »

Mě to dělal taky, ale záhadně přestal, když jsem přeinstaloval řu českou ROMku (příde mi, že je to naprostej omyl), hodil jsem tam Windows 6.1 Custom ROM v1.0, založenou na Clean v1.4. Je mnohem lepší, přístroj se vůbec neseká, tam se mi sekal....atd...
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Vox se při "zátěži" vypíná

Příspěvek od Paulos »

Takže mě už se teď taky vypíná, baterka je třeba ještě nabitá polovičně (podle mobilu), ale stejně se vypne. Když ho pak hned zapnu, vydrží 3 minuty a chcípne...
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Vox se při "zátěži" vypíná

Příspěvek od jenda.69 »

Voxíkovo baterka je v mým případě po necelým 1,5 roce používání opravdu v háji. Když píšu SMSky, je schopnej se vybít za 2-3 hodiny...
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: úte čer 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Kontaktovat uživatele:

Vox se při "zátěži" vypíná

Příspěvek od Paulos »

Jen doufám, že i vypínání displeje je způsobené tou zkaženou baterií, jestli ne, telefon půjde do servisu :(
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů