Vox internet v pc

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Vox internet v pc

Příspěvek od Libor »

Zdravím,mám hloupí dotaz prosím nevíte někdo jak nastavit internet v ntb ,extensa 5620G přez voxíka? :-(
blut. mi normálně chodí ale pak nevím co stím dál (nastavení připojení v pc nenajdu nic o bluet.)
ale vím že v Voxu mi to jde!
Děkuji předem za případné připomínky
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Vox internet v pc

Příspěvek od Jiří Hrma »

Už se to tady řešilo hodněkrát, mrkni třeba sem http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 10&p=76303 (vyzkoušej si to třeba přes USB kabel).
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Vox internet v pc

Příspěvek od Libor »

Děkuji mnohokrát toto jsem také objevil ale nijako mi to nepomohlo,nepoužívám ActiveSync z pc cez kabl jen nabyjím jináč nic.AS nainstaluju tak funguje jenom chvylku a pak napíše nějakej invalidní tak to neřeším není potřeba. spíše mne zajímá jak na to cez to bluetooth.
d.lord
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte úno 05, 2008 20:55

Vox internet v pc

Příspěvek od d.lord »

Ahoj, taky jsem ten problem ted resil. je to uplne jednoduche. Nejprve opisu pripojeni pres kabel: 1. zapojis kabel do ntb a do Voxika, 2. v menu telefonu najdes program "Sdílení Internetu" 3. zde si vyberes způsob pripojení telefonu k pc - USB nebo Bluetooth PAN(vyberu USB). 4. Pak uz staci jen vybrat síťové připojení, zkousel jsem nastavit moznost internet, jenze to mi nefungovalo, takze pouzivam bud vodafon live! nebo GPRS WEB. 5. kliknes na pripojit a za chvili se ti ntb automaticky pripoji. Toto pripojeni se chova jako klasicke pripojeni pres LANku nebo WI-Fi - ty jako uzivatel nemusis nic nastavovat, proste zapojis a jede:)
Pres bluetooth je to velice podobne, jen na zacatku misto pripojeni kablu musis ntb a voxe sparovat.
PS: nekde jsem cetl ze pres bluetooth jde pripojit i vice pc na jednou.
Kdyby jsi mel jeste nejakou otazku stac napsat :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů