PROBLÉM S OTEVŘENÍM SLOŽKY SMS

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

PROBLÉM S OTEVŘENÍM SLOŽKY SMS

Příspěvek od Libor »

Ahoj zdravím všechny uživatele smartu aj jinych chytroušů,velice sa omlouvám pokud už tu nějaký dotaz tohoto tipu je :roll: .
Nevíte někdo jak bych se mohl dostat do složky s smskama,dnes ráno to ještě šlo ale už po obědě vubec..
Prostě mám pár přijatých smsek to vydím jen na hlavní obrazovce ale když chci otevřít tak se dostanu jen do prostoru kde je ZPRÁVY SMS MMS centrum.cz seznam.cz atlas.cz windows live a vytvořit nový e-mailový.,ale když chci otevřít zprávy SMS tak se to vrátí z5 na předchozí stranu nebo přímo na today,už nevím co stím mám udělat vše ostatní fachá celkem dobře jen té smsky nejdou a nemohu vypnout telefon protože se prostě pak už nechce zapnout jen stále restartuje
původně je to O2 ale používám vodafone :-D
snad někdo bude vědět co stím děkuji předem
gaggag
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned čer 26, 2005 17:27
Zařízení: Pápá WM. Welcome Android -> Zatím jen 845ka :)
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

PROBLÉM S OTEVŘENÍM SLOŽKY SMS

Příspěvek od gaggag »

No jestli rikas, ze telefon uz nejde nahodit (stale se restartuje), tak nezbyva nic jinyho nez Master Reset.
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

PROBLÉM S OTEVŘENÍM SLOŽKY SMS

Příspěvek od Libor »

Nahodím ho jen když před vypnutím zapnu letový režim aby se pak při zapínání nezabejval hledáním sítě ale stále vůbec netuším jak stěma smskama,HR to si budu muset nějak uložit všechny nastavení ale jsem laik nikdy jsem to ještě nedělal a nevím jestly to vůbec pomůže :?:
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

PROBLÉM S OTEVŘENÍM SLOŽKY SMS

Příspěvek od Libor »

tak jsem si stáhl teho spritebackup6.2.2build.2280 udělal jsem zálohu na SD4gb a ted se tedy pokusím o HR no uvydíme a rovnou oskouším aj té nové rom,doufám že jsem vše udělal správně jen nevím jak je to s kontaktama také se zazálohují?!
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

PROBLÉM S OTEVŘENÍM SLOŽKY SMS

Příspěvek od koumes »

Jestli si udělal správně zálohu,se radši přesvěč.Ale nejlepší záloha je v Outlooku a synchronizace.Nová rom ve smártu nemusí být kompatibilní se zálohou ze staré rom,ale nejsem si tím jist.
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

PROBLÉM S OTEVŘENÍM SLOŽKY SMS

Příspěvek od Libor »

Tak jsem stáhl ještě pro jistotu sprite backup a udělal zálohu aj tím a zdá se mi bejt lepší než spbbackup a hlavně je v plné verzi,a konečně sa mi dnes povedlo rozchodit té smsky ale vůbec nevím jak se mi to povedlo mnohokrát jsem restartnul telefon vyndal simku baterku a znova.odinstaloval všechny programy a o5 nainstaloval a tak po třech hodinách se mi to konečně už povedlo jen té smsky které mi to ukazovalo že jsou ve složce tak tam nejsou :lol:
ale aspon´ že tak..
Prosím nevíte někdo jak dostanu na today windows live po těch mnoha restartech se mi docela rozhodily všechny složky tak to ted´ dávám do pořádku,děkuji moc.
A ještě jeden malej dotaz,když použiji tu novou ROMku 6,1 bude mi vtom fachat čeština kterou mám od O2 na cédu :?:
přeji krásný den
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

PROBLÉM S OTEVŘENÍM SLOŽKY SMS

Příspěvek od Libor »

Hotovo povedlo se,Windows Live už tam je a fachá...
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 20 hostů