vodafone, internet zdarma

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Mixers
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: čtv dub 03, 2008 18:26
Zařízení: Xiaomi Hongmi

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od Mixers »

Zdravim, potreboval by jsem poradit s nastavenim internetu na mobilu... uz jsem si ho aktivoval, ale nemuzu to zprovoznit... mate stim nekdo zkusenosti?.. diky :wink:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od Jiří Hrma »

Stačí si vytvořit v Nastavení dový datový profil pro GPRS a jako APN nastavit "internet" pokud máš paušál nebo "ointernet" pokud máš předplacenou kartu. Nic víc není potřeba.
Mixers
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: čtv dub 03, 2008 18:26
Zařízení: Xiaomi Hongmi

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od Mixers »

diky moc... ja jsem tam vzdy psal "internet" ale nevedel jsem, ze je to pro pausal :tlem:
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od mirbx »

upozorňuji ale, že s tímto nastavením internet zdarma nebude. Je potřeba připojit se přes APN vodafone live!
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od ziminix »

Ale ne. Vždyť je to normální tarif, jenom s tím, že na půl roku zdarma. A je funkční pro všechny porty, tak proč nastavovaní na VDF Live?
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od mirbx »

protože jinak to strhává prachy - odzkoušeno ;-) Nicméně přes to APN live! se mi sice připojí, ale internet nefunguje :-(. Právě sháním nějaké informace, jak se to vlastně má používat - všude píšou, že "přes portál Live!", ten jsem ale nenašel.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od ziminix »

No, co jsem tady četl i od kolegů a co vím, tak by to mělo být normálně. Akorát se to musí aktivovat, protože to není klasický Připojení na skok, ale je to nový datový tarif, akorát ho 6měsíců neplatíš.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od Jiří Hrma »

Blbost, není potřeba používat žádné nastavení pro vodafone live (data.vodafone.cz), naprosto spolehlivě to funguje přes "internet" nebo "ointernet". Já i přítelkyně to používáme cca 14 dnů a žádný kredit se neodečítá. A už dříve jsem si to ověřoval na tel. lince operátora.
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: pát črc 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Bydliště: Pardubice

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od mirbx »

nedalo mi to a vlezl jsem znovu do samoobsluhy a co nevidím - vánoční dárek není aktivní! Přitom mi ale přišla SMS, že je internet zdarma aktivován!! To je asi dobrý trik - jakože omylem se dárek neaktivoval a nemít předplacenku, tak zjistím až za měsíc, že mám platit tisíce za projetá data :-(
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od ziminix »

Jo, nějakou dobu po spuštění byl výpadek a zresetovalo se to, takže to bylo potřeba nastavit znova. O tom už jsem tu slyšel.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pak bych to ale neřešil a zavolal do Vodafone. To je jejich průšvih, ty si měl objednanou službu, která byla aktivní a funkční, a to, že pak došlo jejich výpadkem k deaktivaci (bez upozornění), není tvůj problém a rozhodně bych po nich chtěl tu částku nazpět (dobropis). A nemyslím si, že zrovna u Vodafone by si neuspěl, je v tomhle, alespoň podle mých zkušeností, k zákazníkům celkem férový.
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od Libor »

přesně tak já jsem doposud používal u Voxe O2 a ted používám vodafone nic jsem nenastavoval a funguje mi to normálně,jen jsem si aktivoval datový balíček na púlzdarma..jen už je to horší s nastavením mms ty mi stále nejdou ani po tom co jsem našel návod tu na foru,technoidi mne poslali na vodafone přepážku :-D
antonio22
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv říj 16, 2008 23:30

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od antonio22 »

a jak tady řešíte které připojení je teda zadarmo a které ne, tak jak to je?
když mám tytna2 po hardresetu a připojím se na net přes vodafone, bude to zadarmo, nebo musím nastavit to připojení přes live!?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

vodafone, internet zdarma

Příspěvek od Jiří Hrma »

Antonio22: Pokud si u Vodafone aktivuješ ten tarif na 6 měsíců internetu zdarma, tak si pak nastav jen APN "internet" pro paušál nebo "ointernet" pro předplacenku (v datových profilech) a to je celé, pak můžeš surfovat přes Operu Mobile, Internet explorer, používat ICQ/MSN, e-maily, cokoliv. Nic víc, nic míň. Jen snad bacha na FUPko.
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů