Fotomobil za 7 - 9 tisíc KČ

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
nymbus2000
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob bře 19, 2016 1:21
Zařízení: LG L90

Fotomobil za 7 - 9 tisíc KČ

Příspěvek od nymbus2000 »

Zdravím všechny Androiďáky a prosím o radu při výběru nového telefonu :-)
Rozpočet: Sedm až devět tisíc korun (prosím pěkně, pokud byste byli tak moc hodní a mohli třeba doporučit jeden model v nižší a druhý ve vyšší cenové relaci, velmi by mi to při rozhodování pomohlo).
Místo nákupu: ČR.
Předpokládané využití zařízení: Především mi jde o fotografování. Dále internet a nějaké ty hry, ale není to vyloženě priorita. Měl by to být hlavně fotomobil.
Požadavek na značku: Velmi spokojený jsem se značkou Xiaomi. Není to sice vyloženě 100% nutné, ale preferoval bych to. Jde mi i o záruční servis VSP-Data, který je podle mého názoru a zkušeností velice solidní.

Mnou navrhované modely: Líbí se mi například Xiaomi Redmi Note 9 Pro, ale nejsem odborník.
Vlastnosti displeje: Nerozhoduje. Vůbec mi nevadí mi větší rozměry.
Výkon: Nerozhoduje.
Interní paměť: Čím větší, tím lepší :D
Slot pro paměťovou kartu: Preferuji jej, není to nutné, zejména pak v případě, pokud bude interní paměť velká.
Fotoaparát: Ideálně co nejlepší :-)
Odolnost telefonu: Cituji šablonu: "vodotěsnost, prachotěsnost, nárazuvzdornost, Gorilla Glass." Zní to všechno hezky a za alespoň malou a základní voděodolnost bych se nezlobil. Ale koupím si hlavně kvalitní obal.
Ostatní požadavky: Rád bych novější verzi Androidu (MIUI) a dostával updaty.
Předem moc děkuji za všechny rady a postřehy a všem přeji krásný den.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotomobil za 7 - 9 tisíc KČ

Příspěvek od koumes »

HM

Mi9tPro
toto treba https://www.facebook.com/marketplace/it ... 862182070/
Motorola neni taky spatna,ale vybirej dle rozliseni displeje, google app fotak jede vsude. Pixel 3a dalsi
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů