Xiaomi vs iPhone

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
spire011
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: stř lis 06, 2013 23:06
Zařízení: Xiaomi Mi Note 10 Lite

Xiaomi vs iPhone

Příspěvek od spire011 »

Zdravim. Som dlhorocny uzivatel androidu, v podstate som iOS nikdy nemal. Aktualne mam Xiaomi (Redmi) Note 7 bez najmensich problemov uz rok a pol. Oranzovy operator mi ale dal ponuku, ze mi da za 400 eur bud Xiaomi Mi Note 10, ktory ma papierovo super parametre, alebo iPhone SE 2020, obidva vo verzii 128 GB. Samozrejme je tam ešte par dalsich Samsungov, ale tie ma nikdy nejako nebrali. Telefon pouzivam vyhradne na pracu - fotiek spravim mozno 50 za cely rok, takze 108mpix fotoaparat u Xiaomi mi je nanič. Okrem toho SE2020 vraj foti velmi dobre a vraj robi aj super videa. Takze fakt neviem. Telefon mam skor na pracu - emaily a podobne a nie na nejake hranie hier ci pozeranie videi... tak fakt neviem, je to tazka volba - iPhone za taku dobru cenu je lakavy, aj ked tie parametre a bateria nic moc, ale ako system to moze byt super v kombinacii s tym A13 bionic procesorom... Ja chcem len nieco, co chytim do ruky a okamzite to bude reagovat na to, co od neho budem chciet.... do coho by ste isli vy? :lol: Diky.
Eason258
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 21, 2018 10:10
Zařízení: iPhone

Re: Xiaomi vs iPhone

Příspěvek od Eason258 »

Používám iPhone 7 tři roky. Kromě baterie se snadno vybíjí, ostatní jsou dobré. A také mám MacBook pro hraní RPG, jako je ESO, WoW classic. Jsem opravdu fanouškem produktů Apple. Pokud chcete dobrý systém, iPhone si to zaslouží. Problém s baterií je ale velmi univerzální.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů