Telefon bez zaměření na fotoaparáty

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
GalerCZ
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 11, 2020 8:45
Zařízení: Xiaomi Redmi 6 Lite

Telefon bez zaměření na fotoaparáty

Příspěvek od GalerCZ »

Dobrý den,
hledám telefon kolem 10 tisíc korun. Absolutně mě nezajímá kolik má na zadní straně fotoaparátů ani jak kvalitní fotky pořizuje. Pokud bych se mohl rozhodnout úplně odstranit selfie kameru ve prospěch celo-rámečkového displaye, hned bych to udělal.Přední foťák jsem na svém současném telefonu snad nikdy nepoužil a zadní používám pouze na focení různých papírů, poznámek atd.. Existuje v dnešním trendu co nejlepších fotoaparátů nějaký výrobce, který by foťák upozadil ve prospěch jiných vlastností telefonu - display, výdrž baterie, výkon nebo cena (výkonný telefon levnější díky absenci superkvalitních fotoaparátů)?

Předem děkuji za odpověď/i.
amypang

Re: Telefon bez zaměření na fotoaparáty

Příspěvek od amypang »

Samsung A series would match your requirements. Especially, Samsung A50-A70 would fit properly
tedmosby
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 13, 2020 10:10
Zařízení: iPhone 6 se

Re: Telefon bez zaměření na fotoaparáty

Příspěvek od tedmosby »

Já bych doporučil Samsung Galaxy A71. Má krásný displej, plynulý systém kde nic nemrzne, fotografie jsou krásné ostré a mají mnoho barev. Jako velké plus musím zmínit úložiště 128 GB. Telefon mi vydrží i 1,5 dne a nabije se z 5% na 100% za 1 hod a 15min cca. Je trochu nad rozpočet. Ale zkus se podívat zde na alzu, datart.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů