Fotomobil v ceně 12, maximálně 15 tisíc

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
nymbus2000
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob bře 19, 2016 1:21
Zařízení: LG L90

Fotomobil v ceně 12, maximálně 15 tisíc

Příspěvek od nymbus2000 »

Úvod:

Zdravím, rád bych pořídil fotomobil pro přítelkyni. Kromě focení mám takovou prosbu, aby byl ideálně záručním servisem VSP-Data, což je např. u Xiaomi, mám s ním velice dobré zkušenosti.

Maximální rozpočet: 12 - 15 tisíc Kč

Místo nákupu: ČR, CZ distribuce (kvůli záručnímu servisu u VSP-Data).

Předpokládané využití zařízení: Kvalitní fotoaparát (hlavní zaměření), pár hovorů/sms denně, někdy ani to ne, hry občas a ještě nenáročné

Požadavek na značku: Xiaomi, ale není to vyloženě nutné

Mnou navrhované modely: Xiaomi Mi Note 10 vs. Xiaomi Mi Note 10 Pro (?)

Vlastnosti displeje: Nerozhoduje.

Výkon: Nerozhoduje.

Interní paměť: Nerozhoduje.

Slot pro paměťovou kartu: Výhodou.

Audio: např. stereoreproduktory, moc na tom nezáleží. Klasický vstup na sluchátka by se ale hodil.

Komunikace: téměř ani netelefonuje, takže LTE a jiné technologie jsou opravdu nepodstatné. Bluetooth výhodou :-D

Fotoaparát: No, to nechám na odbornících :)

Odolnost telefonu: šablona praví: vodotěsnost, prachotěsnost, nárazuvzdornost, Gorilla Glass... Kromě odolnosti vodě a prachu by se hodilo, aby telefon za tolik peněz něco vydržel, ale vysoká opatrnost, sklíčko, pouzdro a ještě i obal na celý telefon, jsou samozřejmostí. Rád bych ale věděl, jak je to se zaoblenými okraji... Rozbije se takový mobil snadněji? Jak se Vám na to lepilo a jak drží sklíčko, v pohodě... :-)?

Senzory: Nerozhoduje.

Ostatní požadavky: Co nejlepší foťák, co nejlepší poměr cena/výkon, záruční servis (ideálně) VSP-Data, aby za ty peníze alespoň pár let vydržel. Nejlépe prosím o třeba 2 možnosti, aby si i ona mohla vybrat :)

Dodám ještě, že značka apod. nejsou striktně dané a vyslechnu si každý názor a budu za něj moc rád. Krásný den všem!
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů