Odolny telefon

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Anezka159
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 04, 2018 14:07
Zařízení: iPhone

Odolny telefon

Příspěvek od Anezka159 »

Ahojte, chtěla bych se zjistit jestli máte nějaké zkušenosti s jedním z těchto odolných telefonů: https://xyz.cz/mobilni-telefony/#porovn ... ych-mobilu ? Rada chodím na výlety, příležitostně léztu a podobne. Zkrátka se mi už za rok podařilo zničit 3 telefony a potřebuji něco opravdu poradneho. Uvítám každou radu, protože jak můžete vidět v linku, recenze mi moc nepomáhají. :D Děkuji!
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Odolny telefon

Příspěvek od Jumbo78 »

Trapný pokus o reklamu.
Link upraven, reklamu si domluv s Adminem.
Joint
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 18, 2017 16:47
Zařízení: HTC Desire 500

Re: Odolny telefon

Příspěvek od Joint »

ale téma to není nezajímavý. Jelikož a protože to teď taky řeším, nějaký zkušenosti by se hodily. Cenově se chci vejít do +- 3000, RAM 2 GB, dobrý by bylo velká baterka = dlouhá výdrž. Zatím tomu odpovídá Doogee S30, ale recenze na Heurece jsou dost často negativní.
Případně pls někdo poraďte něco jinýho... díky
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Odolny telefon

Příspěvek od Tedy »

My Phone HAMMER se ti nejaky nelibi? Doogee radeji nebrat je to hodne osizene apredevsim poruchove, HAMMER ci Ulefone jsou naopak v pohode, hlavne nekupuj nic od samsungu, jejich poslední obrnenec je neskutecne odflakly a predrazeny, při pohledu na displej mj. mam pocit ze jsem se vratil o pet let zpatky a koukam na IPSko low cost druhé nebo ttreti kategorie nebo snad rovnou TN panel, tohle je od nich neskutecne drze.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů