Nokia 7 Plus vs. Nokia 8

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
l.i.b.o.r
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: čtv kvě 15, 2014 9:55
Zařízení: Nokia Lumia 930 black

Nokia 7 Plus vs. Nokia 8

Příspěvek od l.i.b.o.r »

Jakou je lepší vzít? U N7 mě odrazuje její velikost, ale foťák by mohl být zase lepší a je to novější model a má menší rámečky. N8 je zase výkonnější, ale má zase obrovské rámečky, je už rok stará. Chci to vyměnit za L950DS. Děkuji
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

Nokia 7 Plus vs. Nokia 8

Příspěvek od bigjohn »

Nokia 7 plus
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nokia 7 Plus vs. Nokia 8

Příspěvek od JirkaTom »

Pokud má někdo zkušenost s přechodem L950(XL) na Nokia 7 plus, napište poznatky. Zejména porovnání foťáku a výdrže baterie. Díky... :)
Jirka66
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: čtv čer 30, 2016 14:30
Zařízení: Microsoft Lumia 950 XL

Nokia 7 Plus vs. Nokia 8

Příspěvek od Jirka66 »

Já ho teda nemám, ale sleduji dění, takže dám jen jednu citaci, kdo přešel na Nokii 7 PLUS :-D
Tak jsem z toho telefonu mile překvapen, myslím že to byla dobrá koupě, jede plynule, rychlý je jako drak, displej super, čtečka otisků reaguje bleskově, ještě až budu někde venku otestuju foťák, ale zatím naprostá spokojenost. Překvapivě dobře hrají i reproduktory, ne že by to bylo něco podstatného. Rychle se nabíjí.

Zatím jedu na Microsoft launcheru a pak zkusím ten W10 Launcher.

I za ty prachy co to stojí normálně, kolem 10tis, je to určitě dobrá koupě.

Děkuji za rady a můžu konstatovat spokojenost. Nevím jestli je to novým a čistým Androidem, nebo se to za ty roky, co jsem Android neměl, tak hodně posunulo.

Jestli je pravda co se proslýchá a Microsoft chystá vlastní telefony na Androidu, s vlastní nástavbou a aplikacemi, tak to jsem zvědavý, to by byla dobrá volba, když už nám bohužel WP 10 umírá...

Edge, Outlook, Onedrive a další app od MS se s PC W10 synchronizují super, nenarazil jsem na žádný zádrhel. Office 365 rovněž.

Mohu konstatovat že pohrobek Nokia nedělá ostudu jménu.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů