Android - dobrý foťák do 7k

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Android - dobrý foťák do 7k

Příspěvek od veigy »

Zdravím,

sháním telefon s co nejlepším foťákem, nejlépe do 7k. Preferuji co nejčistější Android, takže jsem koukal na Nokii 6.1. Chci to pro mámu jako náhradu za L630. Nepotrpí si na žádné extra featury, ale dobrý foťák ocení. Na Nokii se mi nejvíc líbí přístup k systému, časté aktualizace a punc Carl Zeiss by taky mohl něco znamenat. Jsem si vědom toho, že za stejné peníze můžu mí daleko výkonnější telefon čínských značek, ale k tomu jsem trošku skeptický. Velikostně je Nokia 6.1 maximum a už i to je dost.

Díky za tipy.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Android - dobrý foťák do 7k (iPhone??)

Příspěvek od veigy »

Ještě tu je možnost iPhone SE... ale nelíbí se mi tam ten malý displej, kdyby to mělo 4.5", bylo by to ideální... ale nejsem si jistý, jestli by máma chtěla menší telefon, než má teď... a s přibývajícím věkem se to také zlepšovat nebude...
Dar847
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 30, 2018 16:40
Zařízení: Xiaomi

Android - dobrý foťák do 7k

Příspěvek od Dar847 »

čau zkus se podívat na tenhle článek kde najdeš super telefony do sedmi tisícovek: https://www.testado.cz/nejlepsi-mobilni ... y-7000-kc/" onclick="window.open(this.href);return false;

Třeba Samsung Galaxy A3 (2017) slušně fotí a zvládne i středně náročné hry. Jinak značky Xiaomi bych se nebál. Dříve se hodně přehřívaly, ale tedka si myslím že jsou už ok.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Android - dobrý foťák do 7k

Příspěvek od veigy »

Nakonec už je vybráno. Původně to vyhrála Nokia 6.1, kterou si nakonec vzal táta a pro mámu jsem sehnal P20 lite...
PetraHrib
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 10, 2018 18:37
Zařízení: Honor 6A

Re: Android - dobrý foťák do 7k

Příspěvek od PetraHrib »

Ahoj, a jaký máš názor na tu p20? Koukám po netu na recenze a je to dost variabilní. Chci ho k vánocům pro sestru..
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Re: Android - dobrý foťák do 7k

Příspěvek od Tedy »

Něco od motoroly G6 nabízí se G6/G6/Plis nebo nejlevnejsi play, nebo za 6k muzes mit luxusni Z2 Play s moto mods
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů