Nový telefon za 4 tisíce

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
nymbus2000
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob bře 19, 2016 1:21
Zařízení: LG L90

Nový telefon za 4 tisíce

Příspěvek od nymbus2000 »

Maximální rozpočet: 4000 Kč.

Místo nákupu: ČR.

Předpokládané využití zařízení: Pár hovorů/SMS denně, hraju občas, jsem hodně na internetu, čtu si články, využívám Messenger, WhatsApp, Telegram, email, fotím...

Požadavek na značku: Jakákoliv značka, které dělá servis firma VSP DATA. Je jich více, ale asi bych chtěl HTC nebo Meizu, protože to byly 2 telefony, které jsem měl a se kterými jsem zatím byl nejvíce spokojen (HTC EVO 3D a Meizu M2 Note). Ale rád si nechám poradit. :) Jiný servis kvůli opakovaným dobrým zkušenostem s VSP DATA (opravili kvalitně všechny závady) a špatnými zkušenostmi s ostatními servisy (vyhýbyjí se opravě) skutečně nechci.

Mnou navrhované modely: já tomu až tak nerozumím, ale co jsem se díval, špatné nevypadají Xiaomi Redmi Note 4; Xiaomi RedMi 5 Plus; Meizu M5 Note...

Ostatní požadavky: Není třeba dual SIM (mám jednu), lépe novější verze Android či klidně nástavby (Flyme OS), mám raději spíše větší displej, aby foťák nebyl nejhorší (ale vyloženě "fotomobil" nepotřebuji, prostě v rámci možností a pokud možno, také trochu plynulý chod. Není třeba nějaká zvýšená odolnost.
Domine
varování
varování
Příspěvky: 25
Registrován: ned říj 02, 2011 9:47
Zařízení: SGS4

Nový telefon za 4 tisíce

Příspěvek od Domine »

Já bych se podíval po Motorola Moto E4 Plus
lld
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: ned úno 18, 2007 18:25
Zařízení: HTC 8310, HTC Uni, HTC HD2, Lumia 920, Lumia 950

Nový telefon za 4 tisíce

Příspěvek od lld »

https://smartmania.cz/vystylovana-nubia ... -4-300-kc/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kdyby náhodou
Jindra
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 07, 2010 11:49
Zařízení: HTC

Nový telefon za 4 tisíce

Příspěvek od Jindra »

Zdravim,
diky za duveru v nasi firmu VSP DATA. Jen bohuzel s HTC jsme jiz spolupraci ukoncili, slusne receno nebyli jsme schopni zajistit koncovym uzivatelum nas standard oprav a komunikace , protoze opravy byly prevedeny z rozhodnuti vyrobce do zahranici. U ostatnich znacek se o Vas radi postarame. Hezke dny Jindra Zitek, VSP DATA CEO
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů