Aky telefon do 200e, idealne Xiaomi?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
azareus
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř pro 23, 2015 19:45
Zařízení: Nokia Lumia 930

Aky telefon do 200e, idealne Xiaomi?

Příspěvek od azareus »

Zdravim. Aktualne vlastnim Lumiu 950XL. A hoci system povazujem za velmi dobry, o mesiac mi skonci uz aj podpora smartbankingu od CSOB, takze ci chcem ci nechcem, musim prejst na nieco ine. Zaujali ma telefony od znacky Xiaomi - vraj maju velmi dobry pomer cena/vykon alebo ako to nazvat. Lumiu predam mozno za 150-200 eur, takze zrhuba v tejto cenovej hladine by som si chcel kupit telefon. Neviem, ci mam pozerat ciste androidy (Xiaomi Mi A1) alebo je to predsalen lepsie s nadstavbou...? Aky vyrobca okrem Samsungu ma nejaku peknu nadstavbu? Pocul som, ze ani Xiaomi nie je na tom najhorsie. Ak by som si mal zvolit teda ten Xiaomi - mam zobrat s nadstavbou ci radsej cisty android? Je ten cisty natolko lepsi ci rychlejsi, ci prehladnejsi, ze je lepsou volbou? Chapem, ze to je asi individualne... co sa tyka displeja, chcel by som idealne nieco okolo 5 palcov, 5,5 mi uz pride dost vela. Netusim, co kupit, tych modelov je hrozne vela :( A ako je to s podporou LTE? Ak kupim telefon normalne v predajni u nas, bude to vsetko podporovat tak ako ma? A ako je to s podporou SK jazyka?
Niekde som cital, ze treba stiahnut SK ROM, ze inak nie je slovensky jazyk dostatocny... Dik za reakcie.

EDIT: co tak porovnanie Xiaomi Redmi 4X vs Samsung A3 2017? Samsung je sice o par eur drahsi, co by zas nevadilo - ale oplati sa priplatit si za neho? Alebo ani nie...? O nejaku vodeodolnost mi vobec nejde (skor o ten always on displej, ten je za mna velkym plus..).
diyoda
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 14, 2018 19:15
Zařízení: apple

Aky telefon do 200e, idealne Xiaomi?

Příspěvek od diyoda »

Já bych nejspíš šel do toho Xiaomi. Všichni moji kamarádi si ho nemohou vynachválit. Řekl bych, že ta nadstavba se přece jen vyplatí, je to takové odladěnější. V této kategorii si ale myslím, že by to byla asi nejlepší volba, navíc na výběr je jich hodně. Ale přecejen bych se taky zkusil podívat na Honor. Já mám Honor 7 Lite a vše běží tak jak má i po roce a půl používání, jen se o něj trochu starat.


Edit by Jumbo78: odkaz upraven, reklamu si domluv s Adminem
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů