Výběr telefonu pro běžného uživatele

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Lgx2
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 10, 2017 22:56
Zařízení: Xiaomi Redmi 3

Výběr telefonu pro běžného uživatele

Příspěvek od Lgx2 »

Ahoj, chtěl bych poprosit, jestli by mi někdo poradil s výběrem telefonu.

Moje aktivity: Volání, SMS, internet (především WIFI), čtení a chci aby to mělo poměrně kvalitní fotoaparát.
Cena max 8.000 Kč. max 5 palců displej, podpora VR videa by se mi líbila.

Uvažuju o jednom z těchto dvou: Iphone SE 32GB a nebo Honor 8 premium ale pokud navrhne někdo něco jiného...

Ještě se mi celkem líbí Huawei Nova.

Nechci značky typu Xiaomi nebo Elephone.

Můj doteď nejdražší telefon (Redmi 3) mi přestal po roce fungovat a celkově mám zkušenosti s androidem i Windows jako se sekajícím se systémem. Kvůli tomu jsem měnil i předchozí telefony. Na Iphone se mi líbí, že naprostá většina lidí tvrdí, že nezná záseky a především se mi líbí fotoaparát.

Díky za každou radu.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Výběr telefonu pro běžného uživatele

Příspěvek od M.BoBo »

Já bych za sebe (hlavně pro nenáročného/bežného uživatele) doporučil iPhone SE. Je to malý svižný telefon s dlouhou podporou od výrobce na který nemusíš sáhnout a pořád bude fungovat (myšleno tak, že není potřeba tak často obnovovat do továrního nastavení atd).
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Výběr telefonu pro běžného uživatele

Příspěvek od amentma »

suhlasim s iPhone SE, co sa tyka vykonu, fotaku, aktualizacii. Co vnimam v dnesnej dobe uz ako nevyhodu, je (ne)velkost obrazovky. Uz samotny iOS 11 je slusne povedane "velmi zvlastny" co sa tyka ergonomie, drviva vacsina apps aj web uz na tak malom displeji vyzeraju zle. Oproti iPhone 6/6s/7 sa na papieri nezda v tej uhlopriecke taky rozdiel, ale v praxi sa to pouziva horsie, bohuzial... Ale mozno je to len o zvyku.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů