Androiďák

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Androiďák

Příspěvek od SmetyCZ »

Nechte toho, já se celej tejden přesvědčuju, že už nemá smysl jít zpátky do W10M a pak tady čtu tohle? Nemáte srdce! :D
Uživatelský avatar
WHITE-CZ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pát zář 21, 2012 19:57
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Kontaktovat uživatele:

Androiďák

Příspěvek od WHITE-CZ »

Teď testuju focení S8 vs 950tka. Zatím se nestačím divit. Nejvíc mě překvapila rychlost jak fotí a zaostřuje.
Jako největší výhoda je výměnná baterie. Koupím ještě jednu a to se bude sakra hodit. Na jaro jedu na Ukrajinu a nemusím řešit nabíjení. Jen přehodím baterku.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: Androiďák

Příspěvek od htcjirka »

WHITE-CZ píše:Teď instaluju preview tak uvidím.
Proc instalujes preview?FCU uz byl uvolnen v utery. ;-)
Uživatelský avatar
WHITE-CZ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pát zář 21, 2012 19:57
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Kontaktovat uživatele:

Re: Androiďák

Příspěvek od WHITE-CZ »

Psal sem ti SZ.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Androiďák

Příspěvek od kllr007 »

Ze fotak lepsi ako S8 :D (zvlast ked som ja testoval oproti OP3 a vysiel odost horsie, a to S8 je na tom niekde inde ako OP)no lol tymto si akurát potvrdil co som tvrdil od zaciatku.
Nech ti telefon sluzi som naozaj rad ze si spokojny som zvedavy kolko hodin ti to vydrzi. :)
Uživatelský avatar
WHITE-CZ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pát zář 21, 2012 19:57
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Kontaktovat uživatele:

Androiďák

Příspěvek od WHITE-CZ »

Za hodinu je tu pán po S8. Takže tak.
Ruafa
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte led 12, 2016 16:42
Zařízení: Apple iPhone 8 64GB

Re: Androiďák

Příspěvek od Ruafa »

SmetyCZ píše:Nechte toho, já se celej tejden přesvědčuju, že už nemá smysl jít zpátky do W10M a pak tady čtu tohle? Nemáte srdce! :D
Tohle dilema moc dobře znám. Po půl roce strávených s iPhonem, se mi po Lumii začalo neskutečně stýskat.
Rukama mi prošlo několik Androidů a iPhonů ale u Lumie jsem zjistil, že je to to pravé, co jsem hledal.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Androiďák

Příspěvek od veigy »

Mně taky Lumie celkem chybí, hlavně teda foťák na který dosáhne jen pár telefonů a OnePlus to teda rozhodně není. Co mi ale rozhodně nechybí je rychlost Lumie. V tomto ohledu je to dost tragedie a nechápu co měl White s tou S8, že prohlásí, že je L950 rychlá...
Uživatelský avatar
WHITE-CZ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pát zář 21, 2012 19:57
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Kontaktovat uživatele:

Androiďák

Příspěvek od WHITE-CZ »

Neměl sem sním nic ale ten několik GB velký Samsung balast mě prostě obtěžoval.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Androiďák

Příspěvek od kllr007 »

ALe teraz realne -
Tebe nevadi ze napríklad klavesnica opravuje preklepy pomaly (v porovnani s GBoard) jednoducho ked pises rychlejsie nestiha.
Tebe nevadi ze ked ti pride povedzme SMS tak ti to pise v notifikacnom centre, a na dlazdici ktore ale niesu prepojene takze ked ju otvoris z dlazdice v centre ostane stale visiet ?
Tebe nevadi ked mas dva jazyky (typicky SVK+ENG / CZ+ENG) tak neprepina automaticky ? Gboard zacnem pisat a samo pise a opravuje v danom jazyku jednoducho to rozozna.

(nadavanim na rychlost systemu a kvalitu fotiek u S8 a pritom tieto veci vychvalit u 950XL chce bud poriadne gule alebo prehypovane nadsenie ktore za par hodin odoznie. Ja vime ako sa 950XL sprava, mal som 2ks, to ta 930 dokonca ide rychlejsie ale stale to nieje ono) (tebe jednoducho vadilo vedomie ze su tam Samsung aplikacie ktore nevies zmazat. Nic ine nikde sa neprejavovali ale dusevne ta to uzieralo. Vola sa to OCD)

A toto su len veci ktore ma napadli teraz, keby si k tym telefonom jednotlivo sadnem tak by si videl ten zoznam.

930 zboznujem, mam ju tu no uz 3tim dnom sa mi ju neuspesne dari nasadit do normalnej prevadzy. Furt nieco s tym systémom doebane nefunkcne.

PS: moje prispevky neber tak ze sa ti smejem, alebo dokonca ze ti zavidim (pan boh ochranuj) ale skor ako vytriezvenie a otvorenie oci.
Uživatelský avatar
WHITE-CZ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: pát zář 21, 2012 19:57
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Kontaktovat uživatele:

Androiďák

Příspěvek od WHITE-CZ »

Že tě to furt baví. Ale jo pokračuj je to super čtení. Měl jsem android od prvního G1 nevím kolik ti je. A byla to jepka už tenkrát a taky to tak zůstane a za tím si stojím. Tohle je poslední reakce na tvoje odborné příspěvky.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Androiďák

Příspěvek od koumes »

Pokracujte v hadani jinde.
Zamčeno

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů