LG G6 nebo Iphone 7 ?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

LG G6 nebo Iphone 7 ?

Příspěvek od tompec »

Zdravím, vážně uvažuju o přechodu z WM (950XL) na IOS, zaujal mě ale i LG G6, který má slušnou výbavu za rozumnou cenu. Jsem zvyklý mít mobil s dobrým foťákem, proto se rozhoduji mezi těmito. Samsungy mi nesedí.
U Iphonu se mi zase líbí dlouhá podpora.
Poraďte, díky.
puppak
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 21, 2017 8:59
Zařízení: LG G6

LG G6 nebo Iphone 7 ?

Příspěvek od puppak »

Přecházel jsem také z Windows, doporučuji si zajít na prodejnu a oba telefony vyzkoušet. Mám LG G6, ale kdybych se měl znovu rozhodnout, tak bych asi zkusil Iphone. Ještě jsem vyzkoušel Honor 8 a ten byl rychlejší než G6 a to je věc, která mi u G6 vadí. U G6 zůstávám jen z důvodu, že potřebuji dualsim. Pokud se ještě budeš dívat po jiném Androidu, vyzkoušej si Huawei P10.
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

LG G6 nebo Iphone 7 ?

Příspěvek od tompec »

Díky za rychlou reakci. Co konkrétně ti na G6 vadí ?
Winfanda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob zář 17, 2016 6:42
Zařízení: LG G6

LG G6 nebo Iphone 7 ?

Příspěvek od Winfanda »

po tom, co mi nevratně opravili L950 jsem zkoušel Iphone 6, ale nenadchl mě obrazovka je menší, 7 jsem neměl možnost zapůjčit.. pak se mi líbil moc Honor 9 ale nakonec jsem koupil LG G6 a spokojenost... 5,7 palce je super rozdíly výkonu nepoznám, denně používám na emailování...
puppak
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 21, 2017 8:59
Zařízení: LG G6

LG G6 nebo Iphone 7 ?

Příspěvek od puppak »

Rychlost systému - je to pomalejší než Honor 8 a přecházet na pomalejší je vždy špatný. Taky mi nesedla velikost, což mě překvapilo - rozdíl mezi H8 a G6 není tak velký. Dřív jsem měl N1020 a byl jsem s ní spokojený - velikost, jak fungovala - stále jí mám a na práci se mi zdá vhodnější než G6. Fotila také velmi dobře. Aplikace jsou samozřejmě úplně jiná kapitola. V tuto chvíli bych šel asi do Huawei P10 nebo Iphone 7. Pokud nespěcháš, počkej na nové Iphony a třeba ještě něco zajímavého na Androidu vyleze. Ještě bych chtěl doplnit, že G6 je samozřejmě velmi dobrý telefon, jen mi prostě nesedl.
Uživatelský avatar
Zaklinac
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 318
Registrován: sob zář 08, 2012 11:43
Zařízení: Apple iPhone 7 Plus + Microsoft Lumia 950 XL

LG G6 nebo Iphone 7 ?

Příspěvek od Zaklinac »

Za mňa iPhone 7.
tompec
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: čtv zář 24, 2009 18:24
Zařízení: Iphone 7 128 black
Bydliště: MS kraj

LG G6 nebo Iphone 7 ?

Příspěvek od tompec »

Díky za reakce. Počkám na vydání I8, ceny sedmiček snad pak klesnou. Pravda je, že poměr výbava/cena u G6 je bezkonkurenční. Takže se pak rozhodnu v září.
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

LG G6 nebo Iphone 7 ?

Příspěvek od Mich77 »

Za mě G6, přecházel jsem z 950XL a velká spokojenost. Velký displej v malém těle, skvělé zpracování a výborně sedne do ruky. Vyzkoušej někde v prodejně. Jak píšeš poměr výbava/cena je bezkonkurenční.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů