Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
vita.kulisek
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát čer 28, 2013 16:03
Zařízení: Sony Xperia Z,Sony Xperia tablet Z

Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Příspěvek od vita.kulisek »

Chtěl bych si pořídit nový telefon a váhám mezi SAMSUNG Galaxy S8 a SONY Xperia XZ Premium.
Co byste poradili jako lepší volbu?
Děkuji
vita.kulisek
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Příspěvek od Jumbo78 »

Záleží na tom, jaké jsou tvé preference
vita.kulisek
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát čer 28, 2013 16:03
Zařízení: Sony Xperia Z,Sony Xperia tablet Z

Re: Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Příspěvek od vita.kulisek »

Mobil dost využívám na Net, vyřizování mailů, zprávy, filmy, hry nehraji. Požaduji excelentní foťák i display, rychlost systému.
Taky aby trochu vypadal.
Pro mne je mobil společník na dlouhých pracovních tůrách, tak mi z bádání vyšly tyto dva modely a mám je 50/50. Potřebuji radu a pošťouchnout který. V pondělí jdu koupit a furt nevím.
vita.kulisek
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Příspěvek od mberdych »

Oba budou v pohodě, je to skutečně o preferenci značky. Mám teď Xperia a zkoušel jsem S8 a oba si dovedu představit jako své hlavní telefony.
vita.kulisek
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát čer 28, 2013 16:03
Zařízení: Sony Xperia Z,Sony Xperia tablet Z

Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Příspěvek od vita.kulisek »

Takže opět 1:1. Já si fakt asi budu muset zítra hodit korunou. S8 už jsem v ruce měl, Xperii ZX Premium zatím jen fotky. Nikdo zatím neporadil jasně, ber tu či tu. Ach jó...
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Příspěvek od Cleric »

Je to jednoduché, záleží čemu dáváš přednost. Designově jsou pěkný oba, tak vybírej dle uživatelského prostředí. Zajdi někam na prodejnu a vyzkoušej si oba mobily, projdi si menu, vem oba do ruky......

Osobně bych se spíš přikláněl k Sony a to kvůli skoro čistému Droidu.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Příspěvek od kllr007 »

sony nikdy nevynikali vo fotakoch vo svojich xperiach, takze ak tomuto davas co i len nejaku váhu, ber Samsung.
ako druhe by som si skontroloval baterku, predsalen je pekne mat highend no co z toho ked musi byt stale na nabijacke - podla gsmarena tu zasa vitazi S8.
Toto by ti mohlo pomoct. http://www.gsmarena.com/lg_g6_samsung_g ... w-1612.php" onclick="window.open(this.href);return false;
vita.kulisek
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát čer 28, 2013 16:03
Zařízení: Sony Xperia Z,Sony Xperia tablet Z

Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Příspěvek od vita.kulisek »

Vážení poradci,
díky za rady a návody a rozhodl kllr007 se svou plně již konkrétní argumentací foťákem a AKU. Tak jsem doma s koupeným MT a ani jeden z nich to není, ale blízký příbuzný a tak mám SAMSUNG Galaxy S8+(plus). Trochu jsem přitlačil na kartu platební a bylo.Doporučil mi prodejce větší displej, věkem už hůře vidím na blízko.
Vypadá skvěle, unboxing proběhl rozechvěle, vše zálohováno na Googlu,tak po připojení k WiFi rychle vše stáhl včetně aplikací ze starého telefonu.Stačilo jen seřadit na ploše.
Pouze Sygic Voucher stávkuje,při stahování map se stále seká a vyskakuje okno,že se restaruje a po konečném stažení se v údržbě telefonu objevila hláška o chbě této aplikace a jejím uspání. Coč mne mrzí,neb mám Premium (placenou) verzi za litr a ve všech předchozích modelech fungovala OK. Neví někdo proč? Žeby tento formát dipleje?
Tak jsem ji odinstaloval a stáhl HERE maps a dobrý.Zadarmo.
Jinak jsem byl venku,mobil jel na datech a po příchodu domů se mi připojil na WiFi až po zapnutí telefonu. Předchozí mobily se připojily už v pohotovostním stavu,takže šetřily data na pozadí. Zapnuto mám inteligentní přepínání WiFi.
Jsou to jen drobnosti,snad se podaří vychytat.
Jinak dojmy veskrze pozitivní,jsem mile překvapen,stahovaly se různé aktualizace SW, takže žádný červený displej ani duchy se nekonají.
Tímt ještě jednou děkuji poradcům, neb na jejich názorech padlo rozhodnutí a je to tu: SG S8+...
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Příspěvek od Marty04 »

To je fajn, že jsi spokojený. Taky jsem o S8 uvažoval, ale nějak se mi poslední týdny mění žebříček hodnot a už se mi nechce znovu dávat takové prachy za telefon. Ale je fakt, že když ho vidím někde vystavený, tak mě to láká.
vita.kulisek
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát čer 28, 2013 16:03
Zařízení: Sony Xperia Z,Sony Xperia tablet Z

Samsung Galaxy S8 nebo Sony Xperia XZ Premium

Příspěvek od vita.kulisek »

Ještě jsem si dnes pořídil koléku bezdrátového nabíjení, originál Samsung za 1149 Kč a je to fajn pohodlíčko a využiji nabíječku s micro USB. Musel jsem dokoupit čtyři redukce MICRO USB na USB C Huawei po 149Kč. Všechny nabíječky mám na micro USB, v autě, v práci, PC...
A za 399Kč mi odborně nalepili ochrannou folii displeje, ani není vidět a hlavně bez bublin.
Takže mne komplet vyšel na 26.000Kč. Je to dost, snad to kvalitou odpovídá, zatím se telefon tváří více než odhodlaně. A vypadá opravdu skvěle.
vita.kulisek
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů