iPhone 6s vs 7. Který vybrat?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
metempsicosi
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát črc 02, 2010 19:59
Zařízení: iPhone 7 (Black)
Bydliště: Praha 9 / Brandýs nad Labem

iPhone 6s vs 7. Který vybrat?

Příspěvek od metempsicosi »

Zdravím všechny majitele iPhonů. Mám iPhone SE a uvažuji o koupi 6s (Space Gray) nebo 7 (Black). Zajímal by mě celkový dojem uživatelů, kteří už ho nějaký ten den mají, jestli se vyplatí připlatit za 7 nebo koupit jen 6s. Jde mi celkově o zpracování těla, fotoaparát…atd. Předem děkuji za jakékoliv info a radu :-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

iPhone 6s vs 7. Prosím o radu, děkuji.

Příspěvek od mberdych »

Je to snadné. Chceš vodeodolnost? Pak jasná volba 7. Chceš sluchátkový jack? Pak 6s. 7 má navíc lepší baterii a jiné tlačítko. Jinak je to v podstatě totéž a z hlediska budoucí podpory to bude podobné (mají stejně paměti). Nicméně pokud bych měl SE (což je 6s v menším těle), vzal bych už 7. Pro mě je třeba vodeodolnost podstatný benefit. Nelezu s ním do bazénu, ale teď jsem na cestách a fotil jsem v takovém lijaku, že to bylo jak sprcha a tam jsem to ocenil. Co se tyce foto, tak je 6s a 7 velmi podobné.
metempsicosi
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pát črc 02, 2010 19:59
Zařízení: iPhone 7 (Black)
Bydliště: Praha 9 / Brandýs nad Labem

iPhone 6s vs 7. Který vybrat?

Příspěvek od metempsicosi »

mberdych : Díky za názor, třeba co se týká té voděodolnosti tak tam bych se do budoucna spíš bál ohledně reklamace. Už jsem četl (i zažil) mnoho špatných názorů a neúspěch u reklamací. Beru to že vodědoolný je ale třeba vodu bych osobně neriskoval. Asi bych se bál. Jinak díky :-)

EDIT : Jinak se zeptám, máš iPhone 7? Pokud ano v jaké barvě? Jde mi totiž o barvu černou a to co se včera všude psalo, že na některých místech se odplupuje barva. Jednoho kamaráda už totiž znám co reklamuje kvůli tomuto problému.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: iPhone 6s vs 7. Který vybrat?

Příspěvek od mberdych »

K vodeodolnosti, ber to takhle. Koupat se s ním nepůjdeš, ale když ti někam spadne, nebo zmoknes, tak máš šanci, že to přežije narozdil od běžné verze. Vidím to jen pozitivně a s reklamací to nemá nic společného.

Mám plusko v klasické černé barvě, takže v pohodě, ale mám blízko i jet Black, nicméně je od novoty v krytu, takže nevím.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů