Telefon DS + LTE okolo 5000

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
m1ch3l
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 17, 2008 17:36
Zařízení: Lumia 735

Telefon DS + LTE okolo 5000

Příspěvek od m1ch3l »

Zdravím,
mám asi jako každý druhý dilema.
Řekl jsem si, že zkusím po delší době znovu Android.

Moje předpoklady jsou:
Dual sim
LTE
Max velikost 5.0 (max. možná 5.2)
Cena okolo 5000,- Kč
32GB vnitřní paměti

Narazil jsem na zajímavou akci Redmi 3S GLobal za 4.590,- Kč s DPH, nicméně jsem našel článek o Redmi 4, ale u toho není jasné, zda příjde global verze s CZ LTE :/ Takže nevím jestli čekat předem neurčitou dobu jestli se objeví global verze nebo případně úplně jiný telefon....

Díky za Vaše postřehy
Kufy
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob črc 02, 2016 11:36
Zařízení: Microsoft Lumia 950 Dual SIM

Telefon DS + LTE okolo 5000

Příspěvek od Kufy »

Koukám, že máš Lumii 735, tak proč nejít do Lumie 650, kterou koupíš dokonce už i pod 4 tisíce, je to Dual SIM, velikost příjemných 5", určitě nebudeš mít problém s českým LTE, vnitřní paměť 16 GB snadno rozšíříš SD kartou až o 200 GB, navíc je to designově moc pěkný telefon a jako uživatel Windows Phone 8.1 budeš příjemně překvapen novými Windows 10 a nebudeš se muset učit zcela jiný způsob ovládání, než na který jsi zvyklý.
hotovyrado

Telefon DS + LTE okolo 5000

Příspěvek od hotovyrado »

UMI Diamond.. sice má vnitřní jen 16GB, ale je to 2SIM + SD, tzn ne hybridní druhý slot
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Telefon DS + LTE okolo 5000

Příspěvek od Mahtiel »

Mám Xiaomi Redmi 3S 2/16 GB a zatím celkem spokojenost. Přešla jsem po třech letech z mobilních Windows. Zatím LTE s Redmi 4 je u nás v prodeji jen u okleštěné 4A, ale je to jen 4jádro, nemá čtečku otisku prstů, která mimochodem na některých verzích MIUI trochu blbne. Buď bych šla do Redmi 3S s LTE 3/32 GB nebo bych si počkala na nějakou lepší Redmi 4. Jen upozorňuji Xiaomi má hybridní slot, buď tam vrazíš dvě SIM nebo jednu SIM a jednu microSD kartu ;)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Telefon DS + LTE okolo 5000

Příspěvek od Tedy »

Levné, ale dobré. Mobily do pěti tisíc, co stojí za pozornost: http://mobil.idnes.cz/redir.aspx?c=A170 ... _android_z" onclick="window.open(this.href);return false;
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Telefon DS + LTE okolo 5000

Příspěvek od tgriger »

Ak zvládneš 5,5" displej, tak doporučujem https://www.mall.cz/mobilni-telefony-du ... z-lte-sedy" onclick="window.open(this.href);return false;
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Telefon DS + LTE okolo 5000

Příspěvek od Tedy »

Co tenhle Asus? Myslím že je to velmi dobrá koupě.
ASUS Zenfone 3 Max ZC520TL stříbrný: https://www.alza.cz/asus-zenfone-3-max- ... dq=4436032" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak hodně dobrá volba je i Huawei P8 lite
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů