One plus X, alebo radšej niečo iné?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
davidII
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 09, 2015 8:26
Zařízení: Lumia 535

One plus X, alebo radšej niečo iné?

Příspěvek od davidII »

Ahojte,

mám ísť do One plus X, alebo niečoho iného?

Teraz mám Lumiu 535 dual sim, ktorá ma už ale hrozne štve, pretože blbne, bol tam od začiatku nejaký problém a potom sa to len zhoršovalo (pridal som tomu pádom do vody). Naviac je to veľké ako kráva. Už keď som si kupoval Lumiu, existoval One plus one, ale nemal som pozvánku a nakoniec som sa rozhodol pre lacnejší mobil. Od vtedy som na One plus počul len to najlepšie a na mojú lumiu najhoršie. Preto teraz uvažujem na One plus.

Nechem veľmi drahý mobil, a preto nechcem ísť po One plus 3 ani 2. Nechcem nejakú veľkú lopatu ako tá moja 535. Dual sim nemusí byť. Inak sa mi windows v mobile páči, takže nezavrhujem ani túto variantu - ďalší windows phone, ktorý by ale bol vydarenejší.

Hry nehrám, aplikácií veľa nepotrebujem, ale chcem, aby sa mobil nesekal, aby bral dotyky presne, aby tam neboli fantómové dotyky, či problém napísať v zime smsku.

Ďakujem za rady
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

One plus X, alebo radšej niečo iné?

Příspěvek od Cleric »

Koukni na Nexus 5x, je za celkem slušný peníz. Třeba na czc.cz
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: One plus X, alebo radšej niečo iné?

Příspěvek od Blooddrunk »

Jojo, nexus bude rozhodně lepší volba. A za ty peníze co je na czc by byl hřích ho nekoupit.
davidII
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 09, 2015 8:26
Zařízení: Lumia 535

One plus X, alebo radšej niečo iné?

Příspěvek od davidII »

Tak nakoniec som dal na vaše rady a objednal som si nexus z czc za 7 tis. Tak dúfam, že ma nesklame. Zatiaľ mi vadí len to USB C, neviem čo ich k tomu vedie nedať tam micro usb :-/

Veľmi pekne ďakujem za rady
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů