Xperia X Compact nebo jiný do 4,7"

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Xperia X Compact nebo jiný do 4,7"

Příspěvek od Pacikx » sob říj 08, 2016 14:38

Zdravím všechny,

nadešel čas, kdy chtě nechtě potřebuje přítelkyně nový telefon, a já si řekl, že jí nějaký koupím k narozeninám.
Nicméně má dost striktní požadavky, a jelikož se zajímám o trošku jinou "ligu", nevím, jaký telefon zvolit.
Od telefonu vyžaduji 4" - 4,7" úhlopříčku, ucházející foťák, plynulost OS (i po delším používání) + řešení chyb a aktualizace od výrobce, dostačující výkon, dobrou výdrž baterie, operační systém Android a bonusem je zvýšená odolnost (IPxx).
Telefon bude primárně sloužit ke komunikaci (FB messenger, SMS, volání), poslechu hudby (žádný audiofil), brouzdání po netu, focení (pouze zadní kamera, žádné selfie), a občasnému hraní her (typu Angry Birds, Cut The Rope, atp...).

Z toho co jsem na netu dohledal, je snad jediný slušný zástupce Sony Xperia X Compact, pak jsem našel jen různé čínské značky, které jsem předem zavrhnul (i když sám jsem fanda Xiaomi :D ), nicméně jsem některé zástupce této kategorie možná přehlédl, a proto si nechám poradit :)

Cena je naprosto nerozhodující - je mi jedno zda to bude telefon za 3 000kč nebo 30 000kč...

btw iPhone mi prosím nedoporučujte, přítelkyni se nelíbí design a nesnáší iTunes...

Děkuji předem za všechny tipy a komentáře.

Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“