Výběr telefonu u O2

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
xxLubosZxx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: pát kvě 23, 2014 12:09
Zařízení: Xiaomi Mi Max Lenovo Phab Plus

Výběr telefonu u O2

Příspěvek od xxLubosZxx »

Zdravím,

mám dotaz ohledně výběru nového telefonu.Na rychlo musím koupit (bohužel na splátky u O2 ) nový telefon.moje Nokia Lumia 1520 mi bohužel dosloužila.Funguje normálně fotí krásně,ale nedá se z ní volat ani přijímat sms.
Dával jsem jí a reklamaci kvůli občasným artefaktům na displeji a vrátili mi jí neopravenou z důvodu oxidace na desce.Telefon nebyl nikdy politej ani utopený,takže mě to štve ještě více,protože mi ho vrátili s tím,že už nechytá SIMka signál.Předtím fungoval normálně.Firma Arvato mě po druhé jako servis zklamala.

Teď k věci.Nevím absolutně co vybrat.Byl jsem nad míru spokojenej s Windows phone a android mi moc nevoní,ale pokud budou telefony bez sekání v pohodě fungovat ,tak se nebudu bránit.Koukal jsem na Microsoft 640XL ,ale má jen 1GB operační paměť,tak nevím ,zda to nebude pomalé.Taky displej sice velkej ,ale HD rozlišení bude asi málo.Potom mě zaujal Lenovo P90 pro ,Honor 5X ,Honor 7 a Huawei P9 Lite (pro mě asi malej displej)

Má někdo zkušenosti s těmito jmenovanými telefony a tím mi ulehčí co si teda vybrat?O2 toho moc na výběr do 9K nemá :cry:
Pepanisko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 173
Registrován: ned črc 12, 2009 11:25
Zařízení: Blackberry Z10
Bydliště: Jak kdy...
Kontaktovat uživatele:

Výběr telefonu u O2

Příspěvek od Pepanisko »

Tak ono obecně je to problém, protože oprátoři mají většinou jen dost omezenou nabídku telefonů.
xxLubosZxx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: pát kvě 23, 2014 12:09
Zařízení: Xiaomi Mi Max Lenovo Phab Plus

Výběr telefonu u O2

Příspěvek od xxLubosZxx »

Tak nakonec jsem od vyberu z O2 upustil a vybiram mezi temato Lenovo Vibe Z2 Pro a Lenovo Phab Plus. Pod 6" proste nechci jit. Jen jsem slysel,ze Vibe Z2 se prehriva. Ma nekdo zkusenosti s temito telefony?
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Výběr telefonu u O2

Příspěvek od Jumbo78 »

Lenovo radši nebrat, v poslední době má moc mizernou reputaci.

Jestli chceš "pádlo", zkus Huawei Mediapad X2 (GEM-701L) - výborně odladěný systém.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Výběr telefonu u O2

Příspěvek od Marty04 »

Proč nevemeš Lumii 950 nebo 950 XL v té jejich super akci? To by byla dobrá náhrada za 1520.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů