Samsung 7 Edge vs Huawei P9 ?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Samsung 7 Edge vs Huawei P9 ?

Příspěvek od Davedroid »

Ahoj, co myslíte, je už P9 na stejné úrovni jako Edge S7 nebe stále S7 vede?
Jde mi hlavně o spolehlivost, fotky, displej.
Není to tak dlouho , co jsem viděl u Huawei vypouklý displej vlivem zahřátí baterie a nafouknutí baterie, a bylo to u Mate 8 tuším, tak proto se ptám. Na druhou stranu u Edge se také občas objeví kus s výpadky signálu a pod. Nemám s Huawei žádnou zkušenost, tak se ptám. Díky
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

Samsung 7 Edge vs Huawei P9 ?

Příspěvek od Pacikx »

Kvalitou i spolehlivostí je na tom Huawei stejně, jako Samsung (možná i lépe :D ), ale vždy můžeš natrefit na nějaký kus, který má vadu, a stejně tak se může časem objevit vada kterou má určitá série, atp... P9 má výborný fotoaparát, který (alespoň podle mně) podává přirozenější snímky (u S7 se mi zdají přibarvené aby se více líbili), nicméně nezvládne pochytit tolik světla jako S7.

Displej - P9 má full HD, který bohatě dostačuje a navíc se to asi podepíše na výdrži, která bude lepší než u S7 s QHD. Navíc, zaoblení displeje u S7 Edge je pro mně spíše na škodu - přínos naprosto nulový, po stránce designu to taky není nic extra a více méně je to k ničemu...

Pokud překousneš o fous horší fotoaparát, tak ber jednoznačně P9 - sám přemýšlím nad tím, že prodám S7 Edge a koupím radši Huawei (i když S7 Edge slouží jen jako druhý telefon, primární mám iP6s+)
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

Samsung 7 Edge vs Huawei P9 ?

Příspěvek od Davedroid »

Jste me napdla jako alternativa Z5 Premium. ?
robsol
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 493
Registrován: ned lis 29, 2009 15:26
Zařízení: Samsung S7, iPhone 6s, Lumia 950
Bydliště: Liberecko

Samsung 7 Edge vs Huawei P9 ?

Příspěvek od robsol »

Osobně také přemýšlím zda nevyměnit svou S7 (flat verze) za P9 které má pro mě několik osobních výhod oproti S7.
Nicméně mám obavy u P9 notifikací. Při cca týdennním používání P9 se to moc spolehlivě nechovalo.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Samsung 7 Edge vs Huawei P9 ?

Příspěvek od Radek Hulán »

Davedroid píše:Jde mi hlavně o spolehlivost, fotky, displej.
Spolehlivost - Samsung má u S7 akci "pojištění proti rozbití na rok zdarma" a během záruky si pro telefon dojede.
Fotky - bez debat nej Samsung. Double pixel a F1.7 s optickou stabilizací.
Displej - rozlišení, jas, kontrast, barvy - vše lepší u S7.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů