Hyundai Cyrus HP554O vs Honor 5x vs Alternativa?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
lucytomaskova
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 01, 2016 14:08
Zařízení: Blackberry

Re: Hyundai Cyrus HP554O vs Honor 5x vs Alternativa?

Příspěvek od lucytomaskova »

Blooddrunk píše:Jedině Honor 5x, nic jiného nemá smysl, Lenovo je balast a ta noname Čína jak bysmet
Já tedy nejsem zas žádný moc znalec ale Honor patří pod značku Huawei a ta je čínská, ne? Nekde jsem četla, že značka Hyundai je snad korejská (nevím přesně) a Korejci vždy měli docela dobrou elektroniku. Lenovo nikdo nedoporučuje, jsou to telefony které mají sice slušnou výbavu ale přinejmenším se přehřívají a celkově nic moc. Měla jsem stejné dilema jako zakladatel otázky. Honor 5x nebo Hyundai Cyrus. Volila bych Hyundai. Mimo jiné i proto, že už jsem telefon od Huawei měla a moc mě svým výkonem nepřesvědčil. Seká se a zahřívá, málo paměti atd. Ale to je spíše dáno asi i parametry. Osobně si myslím že se stejně vše vesměs vyrábí v asijských zemích, jde jen o to v jaké kvalitě. Finská Nokia jak dopadla a Motorola atd. to byli neasijští výrobci. Osobně jsem zklamaná ze všech možných značek - Nokia (dříve před akvizicí), Huawei i HTC. O Lenovu panuje obecně výše uvedené, LG se přehřívá a nemá věrné barvy. Z čeho už vybírat pal. Doporučíte jinou značku? Na Xiaomi a další méně známé kousky nemám odvahu. Hyundai aspoň obstojně vyráběli auta :)
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Hyundai Cyrus HP554O vs Honor 5x vs Alternativa?

Příspěvek od Jumbo78 »

Problém je, že Hyundai je na poli telefonů neznámá značka, kdežto Huawei je jeden z největších výrobců...
A s tím souvisí i podpora a zkušenosti.

Lenovu bych se velkým obloukem vyhnul - ať již z důvodu kvality nebo kvůli tomu, že v jejich firmware býval často malware...
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Hyundai Cyrus HP554O vs Honor 5x vs Alternativa?

Příspěvek od uni »

lucytomaskova: Je třeba rozlišovat "čínu" dvou druhů. Čínu, která má ambice být globální značkou "Huawei např.", ať už s podporou vlády či bez ní a musí splňovat mezinárodní standardy a pravděpodobně i vyšší standard, který je standardem v Evropě nebo Americe. Např. i některé Hi-Fi čínské společnosti jsou konkurence schopné, makají, platí licence, atestace, atd.
Pak druhá čína pro čínu, kde se prostě doslova bastlí vše možné a nemožné. Je 990 čínských výrobců Android výrobců, několik jednotek nějak kvalitních, ostatní je bastl.
Dále prakticky všechny bojují na poli duševního vlastnictví, a prakticky všechny s ochranou soukromí (viz sledování uživatelů, díry v zabezpečení, atd.).
Jediný kdo si na to dává pozor je více méně Huawei, ten má velký byznys u operátorů (staví sítě) a prostě je to už globální značka, která si nemůže dovolit kašlat na pravidla, protože by rychle přišla o zahraniční obchod, který je pro ni významný.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů