Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
marko1988
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon říj 05, 2015 20:42
Zařízení: iPhone 3GS

Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od marko1988 »

Zdravim.
Zhanam maly spolahlivy telefon predovsetkym na office veci (tel,sms,mail,internet) s dobrou vydrzou, uhloprieckou do 4.5" a idealne notifikacnou diodou. Celkom sa mi pozdava Blackberry Z10, parametre nema zle, ale ide o starsi telefon. Neviem ako je to neho so sviznostou. Prechadzat budem z iPhonu 3GS. Cenovo najlepsie do 400Eur. Diky
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od Blooddrunk »

Sony xperia z1 compact a nemáš co řešit
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od Standa »

BlackBerry Z10 je perfektní telefon, se svižností nebude problém. Sám ho používám už dva a půl roku... tak dlouho jsem ještě žádný telefon neměl :-)
Jeden problém tu ale bude - výdrž. Ta je spíš trochu podprůměrná, než dobrá.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od mberdych »

Za 400EUR už by se mohla dát sehnat Z3 Compact ne? Famózní výdrž a jen o desetinu nad plán.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od htcjirka »

Také mohu doporucit Z10, jedinna bolístka je ta vydrz.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od M.BoBo »

Měl jsem BB Z10, ale dnes už bych do ní nešel a to především kvůli mizerné výdrži a velice špatnému fotoaparátu. Navíc HW už taky není nejnovější. Ale SW měla bezkonkurenční a návykový, škoda, že nebylo víc nativních aplikací.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od GreenArrow »

Za 400 eur seženeš i refurbished iPhone 5S
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od Blooddrunk »

Přehlédl jsi snad, že chce notifikacni diodu a dobrou výdrž? Tak sakra necpi všude nesmyslně ty tvoje iPhony.
Nicméně z3c už má úhlopříčku 4,6' ale pořád je to super telefon. Nicméně oproti z1c to není až takový posun vpřed. Ale ani s jedním chybu neuděláš.
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od pk »

Pokial trvas na uhlopriecke do 4,5" moc velky vyber nemas. Z10 som pouzival zhruba 3 - 4 mesiace a mna osobne moc neoslovila. Slaba baterka a malo nativnych aplikacii. Tie co boli z androidu nefungovali tak dobre ako na androide. System mal nieco do seba ale stale mu aj nieco chyba. Skusil by som tu xperiu compact co doporucuju vyssie ak nemas nic proti androidu.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od Sinpa »

Co Lumie 735? Nemá teda taky LED. Je jen o 4mm větší než Z10, váha je stejná. Spolehlivá je a výdrž taky dobrá.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od M.BoBo »

Blooddrunk: Tak on i iPhone má ve své podstatě notifikační diodu -> LED blesk. A strobo funkce jako příchozí notifikace hovoru, či SMS je bezkonkurenční. Ale zpátky k BB Z10 a jeho diodě. Více svítivou notifikační diodu jsem snad neviděl, skoro až v noci oslňovala.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Re: Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od GreenArrow »

Blooddrunk píše:Přehlédl jsi snad, že chce notifikacni diodu a dobrou výdrž? Tak sakra necpi všude nesmyslně ty tvoje iPhony.
Nicméně z3c už má úhlopříčku 4,6' ale pořád je to super telefon. Nicméně oproti z1c to není až takový posun vpřed. Ale ani s jedním chybu neuděláš.
Tak výdrž má lepší jak Z10, notifikační diodu nemá jako podmínku. A zajdi si už k nějakýmu odborníkovi, ta tvoje nutnost všude hejtovat apple už není normální.
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od Blooddrunk »

Sám vlastním iPhone 6 a jsem s tím telefonem naprosto spokojený, nicméně když chce člověk poradit s telefonem, tak mu jsem schopen objektivně poradit a nebudu mu cpát určitou značku jen proto, že nad ní každý večer onanuji..
marko1988
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon říj 05, 2015 20:42
Zařízení: iPhone 3GS

Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od marko1988 »

Najblizsie k poziadavkam vyzera byt xperia z1/z3 compact. Nemam velke vyhrady proti ziadnemu operacnemu systemu, ale po BB som pokukaval aj kvoli BB Hubu, ktory vyzera dobre. Myslim, ze aj WP 7 alebo 7.5 mal podobny hub, ktory ale nahradili samostatne aplikacie.

Velkostne by som sa naozaj chcel hybat do tych 4.5" resp. velkosti BB 10., co by mala splnat z1 compact/z3 compact. Ma v mojom pripade zmysel kupovat novsi model, pokial nepotrebujem vykon v hrach, lepsi fotoaparat? Existuje este nejaka alternativa k modelom compact v ramci androidu? WP uz nerobi male vykonne telefony ako to bolo za cias lumie 800? Pamatam si, ze ten model velmi dobre sadol do ruky.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od mberdych »

Z3C má podstatně lepší výdrž a rozhodně je šance, že o ní Sony bude pečovat déle. Rozhodně bych vzal Z3C, pokud bych mohl.
Blooddrunk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 289
Registrován: čtv dub 10, 2014 18:55
Zařízení: iPhone :P
Bydliště: Holomoc

Re: Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od Blooddrunk »

Objektivně říkám, že pokud nepotřebuješ výkon a o něco lepší foťák, tak se z3c nevyplatí. Nicméně počítej s tím, že z1c už nedostane Android 6, ale zůstane už jen u 5.1.1, dnes to bylo oznámeno.
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Maly spolahlivy telefon - BB Z10?

Příspěvek od pk »

Este by som dodal ze aj napriek tomu ze Z10 ma displej iba 4,2 palca v reale je ten telefon vdaka velkym okrajom vacsi ako xperia z3 compact s 4,6 displejom. Dokonca aj moj vtedajsi telefon nexus 4 s 4,7 palcami bol takmer rovnako velky.

130 x 65.6 x 9 mm - Z10
127.3 x 64.9 x 8.6 mm - xperia z3 compact

a uz len koli planovanemu upgradu na android 6 by som bral novsi model. A to uz nehovorim o skvelej vydrzi baterky. Ktora je na mile vzdialena od Z10.. staci si pozriet testy na gsmarene kde je to 46 hodin vs 102 hodin pri ich meracom cykle.
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů