Mensi WP telefon

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Odpovědět
peSko
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř zář 11, 2013 15:15
Zařízení: Nokia Lumia 920 white

Mensi WP telefon

Příspěvek od peSko »

Zdravim tak moju lumiu 920 nezavladli opravit, tak mi vratili peniaze a ja premyslam po com sa poobzerat :)
Povedal by som, ze nie som velmi narocny pouzivatel, hrac atd.. takze nemusi to byt vlajkova lod :)
Ide mi o nieco za rozumnu cenu, nemuselo by to byt uplne velke.. 5palcov je uz celkom dost a aku taku vydrz baterie inak fakt nic narocne :) Hladam teda WP telefon to je podstata
Za rady napady pripomienky DAKUJEM!
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Mensi WP telefon

Příspěvek od AIKON »

Ahoj no WP za rozumnou cenu se mi jeví teď nejlépe 830.
Je to 5" ale oproti 920 to není celkově nějak podstatně vetší, kovověj rám, dobrej IPS, ve výbavě nic nechybí a novej pod 6000,-
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Mensi WP telefon

Příspěvek od Mahtiel »

Co taková Lumia 735? je o něco malinko menší než Lumia 640
zemiak33
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: čtv pro 18, 2014 21:33
Zařízení: lumia 950 dual sim

Mensi WP telefon

Příspěvek od zemiak33 »

mám lumiu 830 a môžem len odporúčať, sestre ideme kupovať lumiu 640, ktorá je o niečo lacnejšia no nemám s ňou zatiaľ používateľské skúsenosti no vyzerá, že spĺňa požiadavky
peSko
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř zář 11, 2013 15:15
Zařízení: Nokia Lumia 920 white

Mensi WP telefon

Příspěvek od peSko »

735 som kupoval pred tyznom cca. mame :) zatial spokojnost u nej aj u mna :) velkostne cca to iste ale neporovnatelne tensie a lahsie + velkost displeya :) cize to + 640 boli moji kandidati. Kazdopadne vidim ze asi nic mensie sa zohnat neda :) pacila by sa mi cca tak velkost 532 ale to je asi nerealne :D
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Mensi WP telefon

Příspěvek od JirkaTom »

Kolik ti za tu L920 dali ? Pokud hodně, uvažoval bych i o L930... Je rozměrově příznivá.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Mensi WP telefon

Příspěvek od AIKON »

Bych do 735/640 nešel z 920 je to skok dolů. Nějakých 5600-6000 za 830 mi nepřijde moc a je to telefon provedením a výbavou o třídu jinde, nebo ta 930 ale priplatil bys a nemá GS.
peSko
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř zář 11, 2013 15:15
Zařízení: Nokia Lumia 920 white

Mensi WP telefon

Příspěvek od peSko »

JirkaTom píše:Kolik ti za tu L920 dali ?.
Tak vratili mi celu kupnu sumu za L920 z pred dvoch rokov. Cize celkom dost :)
A ide o to, ze podla mna som 920 nevyuzival uplne plnohodnotne a preto som rozmyslal o malom downgrade + neico za usporene peniaze :)
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Mensi WP telefon

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Já teda lituju, že jsem dal L830 pryč a nechal si L930. Mám docela velké ruce, ale telefon se mi ergonomicky až tak dobře nedrží, hrany jsou do ruky nepříjemné. Navíc, ta hmotnost je taky znát, a to jsem už prošel kdejakým mobilem. Zpětně koukajíc bych hodnotil pozitivně L1020, nebo L830.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Mensi WP telefon

Příspěvek od AIKON »

No jo ale 1020 nekoupí - tedy údajně dva e shopy mají ale.....
Já bych tu svou prodal za rozumnou cenu, ale chce ušetřit a to by moc neušetřil.
peSko
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř zář 11, 2013 15:15
Zařízení: Nokia Lumia 920 white

Mensi WP telefon

Příspěvek od peSko »

Skus konkretnejsie co je to rozumna cena :) Nepovedal som ze silou mocou budem setrit :)
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Re: Mensi WP telefon

Příspěvek od p.a.Ť.o »

AIKON píše:Já bych tu svou prodal za rozumnou cenu, ale chce ušetřit a to by moc neušetřil.
Aniž bych chtěl polemizovat, tak za 8t to (dle mého) není rozumná cena :-)
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Mensi WP telefon

Příspěvek od amentma »

ja mam napr. v poslednej dobe tiez silne nutkanie vymenit 920 za nieco ine, ale stale neviem ze co, naposledy ma oslovila 830 v limitovanej edicii Gold, ked uz menit WP za WP tak nech to ma nejaky punc... a tu ju maju teraz za velmi dobry peniaz :) http://www.mobileworld.sk/www-mobilewor ... black-gold" onclick="window.open(this.href);return false;
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Re: Mensi WP telefon

Příspěvek od AIKON »

No a jsme opět u toho - founek byl kupovaný před rokem a kousek za 16 000 a jelikož má tedy cca 9 měsíců záruku a je bez jediného vlasového škrábance s komplet balením jako novej tak za něj chci cca polovinu ceny. On se za tu cenu v těch nejmenovaných obchodech taky prodává, otázka je - věří tu někdo tomu, že jsou opravdu bez použití, nerozbalené?
Ze zkušenosti se schráněním 920 právě v takovém doprodeji u takových ,,obchodníčků,, říkám ne.
To už si každý musí přebrat sám, když ten telefon vyleštím, přehraju a vrátím do igelitu - ano i ten mám, tak bejt svině mohu ho nabízet taky jako nepoužitý. :)
A 1020 je málo tak prostě tuto cenu chci nebo si ho raději nechám. Až ho poškodím pak ho taky nabídnu za 5000,-
A jak jsem psal - v bazarech mi za něj nabídli 5000 na ruku ihned - za kolik myslíš že ho budou nabízet a jako jaký? Používaný nebo...... ?
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Mensi WP telefon

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Chápu tě, a jak jsem psal, nechci o tom polemizovat :-)
Odpovědět

Zpět na „Jaké zařízení si mám koupit?“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů